Atomic GB 7.0 Çift Çekirdek Deneyimi!

Sponsorlu Bağlantılar

Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye
yok artık bende 230 mb yer vardı sende bir sorun var hacı

valla bilmiyom bir ara iyidi ama geri geçsemmi lan acaba

rica edersem x-gamer'a göre üstünlüklerini yazarmısın üstad ...

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
valla bilmiyom bir ara iyidi ama geri geçsemmi lan acaba

rica edersem x-gamer'a göre üstünlüklerini yazarmısın üstad ...
Hacı bak adamlar xda da bu romu paylaşırken başlığa ''dual core experience'' çift çekirdek deneyimi yazıyor. Yani gelmiş geçmiş en iyisi bu. Hem görselliği hem de performansı. Daha çok az takılma gördüm ben neo v de bile kaldı ki arc s uçuyordur yani. Xgamer kullananlar buna geçiyor hep sen tam tersi nasıl iştir bu :d:

Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye
ya dual core olsa bile bendede 2.0 ghz var nese belki geri geçerim atomic'e...

orhnkya

orhnkya

Üye
Xperia play için yeniden optimize edilmiş xda forumunda hemen indirdim kurdum stabil ve hızlı bir rom tavsiye ederim

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Xperia play için yeniden optimize edilmiş xda forumunda hemen indirdim kurdum stabil ve hızlı bir rom tavsiye ederim

En iyi rom dedikleri kadar var ama ben sjb ye geçtim 4.1.1 gayet iyi

orhnkya

orhnkya

Üye
bu romun tek sorunu biraz daha şarj yemesi yoksa temiz rom istemedigin uygulamalarıda kaldırdınmı telefon sinek gibi oluyor :yuru

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
bu romun tek sorunu biraz daha şarj yemesi yoksa temiz rom istemedigin uygulamalarıda kaldırdınmı telefon sinek gibi oluyor :yuru
aynen . bide yukarıda arkadaş 2.0 ghz var diyor xgamer romunda ona kalırsa bundada 1.8 var ama şarjı bırak1 günü 3 saate biter ve telefonu eline alamazsın ısınmadan dolayı

orhnkya

orhnkya

Üye
aynen zaten 2ghz yapmaya gerek yok 1.2 ghz yetiyor üstü iyi deil ısınma ve batarya sorunu cıkar

- - - Eklendi - - -

bide build.prob ayarlarının yaptığın zaman iyi oluyor

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
o ayarlar a hiç girmedim ne yapıyorsunuz ki o ayarlardan

- - - Eklendi - - -

o ayarlar a hiç girmedim ne yapıyorsunuz ki o ayarlardan

orhnkya

orhnkya

Üye
maxicepte var google yaz sony tweaks hafifletmeleri maxicep çıkar onları yapmak içinde romtolbax pro indir lucky patcherdan özel yamasından lisansı kapa. sonra build.prob yazar yan sayfa da gir ona altta sagda kalem işareti var ordan kopyala buraya yapıştır teli af kapa yap tmmdır burdan istedin ayarı yapan biraz kurcalayınca çok basit bişi

- - - Eklendi - - -

ben bu romda antutada 7900 puan gördüm ;-)

Clownmen

Clownmen

Üye
arkadaslar hersey tamam. Kernl flashladim ama bi turlu recovery de baslatip zipten yukle ypamiyorum. Neo v var. Yrdnci olyrmsnz?

orhnkya

orhnkya

Üye
recorvy kurdunmu kurduysan telefonu actıgın anda ses kısma tusuna bas

orhnkya

orhnkya

Üye
kerneli kurduktan sonra telefonu acma tusuna bastığında ses kısma tusuna basarak recorvy ekranı gelir zaten geri kalanın yapan

Clownmen

Clownmen

Üye
kerneli kurduktan sonra telefonu acma tusuna bastığında ses kısma tusuna basarak recorvy ekranı gelir zaten geri kalanın yapan

kerneli internetten bulabilirim herhalde. neo v recovery mode kernel desem çıkar dimi :D

orhnkya

orhnkya

Üye
yok öyle yapma bu rum için lupus v7 480p gb kerneli indir neo v yazarak bulabilen

ladrex84

ladrex84

Üye
kernel olaylarini pek anlamiyorum bende c mod 9 yuklu ,cm10 yuklemeyi dusunuyorum ama bu kernel olaylari kafami karistiriyor yukleme yapcagimiz roma gore kernel yukluyoruz degilmi peki romun nesine bakip anlayacagiz hangi kerneli yukleyecegimizi birde bu kernellerin topluca bulundugu bir link verebilir misiniz. bu arada telefonuma romu kendim attim siteden takip ederek.

orhnkya

orhnkya

Üye
yüklüyecegin romun kernel linkinide verir zaten. evet roma göre kernel kuracan farklı kerneller kurarsan brick olur tekrardan flashtoola stock roma dönecen

Üst Alt