Atatürk'le ilgili Uydurmalar-Saldırılar ve tokat gibi YANITLAR

Açıkçası sizin ne demeye çalıştığınızı hiç anlamadım,ne yapmaya çalıştığınızı da anlamadım.
Ama şunu anladım ki sizin amacınız çooook farklı nerelere değindiğinizden belli zaten.
Tutupta şapka takmak daha mı zeki oluyoruz derseniz,ozaman amacınızın açıkca ne olduğu belli.
Şapka takmak zorunuza gidiyorda,takke takmak neden kolayınıza gidiyor!
Bence hiç boşuna kolayınıza gitmesin onlar!
Destan yazmışsınız ama eliniz hiç bir zaman ''Atatürk'' yazmaya gitmemiş neden acaba?

Tepkiler: moskovalı

pire0908

Üye
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

şu enver denen arkadaş niye bu kadar Atatürk düşmanı ? Babasının belli olmasını sağladığı içinmi yoksa bu topraklarda rahat yasamasnı sağladığı içinmi

Tepkiler: moskovalı

'Enver'

Üye
şu enver denen arkadaş niye bu kadar Atatürk düşmanı ? Babasının belli olmasını sağladığı içinmi yoksa bu topraklarda rahat yasamasnı sağladığı içinmi
Atatürk'e düşman falan değilim.Senin gibi Atatürk'ü putlaştıran Kemalistlere düşmanım.
Atatürk olmasaydı yerine başkası olurdu merak etme.

Tepkiler: melancholy11

Atatürk'e düşman falan değilim.Senin gibi Atatürk'ü putlaştıran Kemalistlere düşmanım.

milli mücadeleyi başlatmasaydı ne olacaktı itilaf devletlerini emri altına giren bir ıstanbul hükümeti ve osmanlı devleti sadece bi iç anadolu kadar bir devlet olacaktıki böyle bağımsız yaşamamıza izin vereceklermydi işgal zamanı olan katliamları unutma tarih bilmiyorsan bugün ırağın başına neler geldi onları gör o gelenler bizim başımızada gelecekti ama ATAM geldi milli mücadeleyi başlattı ona çok şey borçluyuz

as467

Üye
çok sağol, güzel bi paylaşım
TÜRK olmaktan şeref duyuyorum...

Murat Alper

Moderator
sunu söyleyebilirim açıkca atatürke karşı çıkan bazı örümcek beyinliler var ama sunu da unutmasınlar atatürk olmasa türkiye ve türk milleti diye bir ulus var olmayacaktı biz atatürke borcluyuz herseyi atatürkü sevmeyen dostum olamaz vede atatürkü sevmeyen bu ülkeyi terketsin hemen

Emip

Üye
Güzel Paylaşım

Murat Alper

Moderator

bak yavrum atatürk olmasaydı türkiye ve türk ulusu diye bir millet olmayacaktı sen olmayacaktın biz olmayacaktık kendi topraklarımızda zulüm görecektik atatürk olmasaydı bunları kaldıramıyorsan sana şunu söylüyorum hemen valizini toparla ve çabucak terket bu ülkeyi

İSLAM a göre o olmasaydı böyle olurdu demek Allahı inkar olacaktır, zira halk eden yani yaratan Allah'tır, diğer hersey sebeptir. Vazgeçilmez ve olmazsa olmaz yalnız O'dur. Gerisi gayri Allah'ın kullari. Ben tebliğ ettim, inanıp inanmamak sizin ile Rabbinizin arasında... Ayrıca bizi şerefli kılan yegane unsur İslâm'dir, ırk değil...
Dinde zorlama yoktur, insan hürdür elbette,
İsteyen dünyada pişer, isteyen ahirette... selam olsun

- - - Eklendi - - -

Kardeşim merak etme bize yutturulan tarihi yutmadik, insanlar istedikleri planları yapsınlar, galib olan Allah'tır, ve yalnız O'nun dediği olacaktır...

Allah bu dünyaya böyle bir adamı keşke bir daha gönderse çok ihtiyacımız var. ( huzur içinde yat atam )

Ruhu şad olsun,insanlarımızın kıymetini onları kaybettikten sonra anlıyoruz ancak.yaşayan değerlerimize de sahip çıkmak gerek.bu büyük ülke böyle nice liderler yetiştirdi ve yetiştiriyor.çok şükür

Tepkiler: ozakin70

oğlum ataürkün arkasına saklanıpta dine küfretmeye lüzum yok

HAM ZA

Üye
ismet görgülü nerden toplamış bu bilgileri? Nerden inanıcağm gerçekliğine?

MaxiHan

Üye
Teşekkürler harika cevaplar var.

O olmasaydı ;
İstanbul ;Konstantinapolis
Nevşehir ;New City
Eskişehir;Old City
Afyon;Turkish Delight
Kahraman Maraş;Maraş Icecream
Ordu;Army
Van;One
Kars;Cars
Şanlı Urfa-Turkish Kebap
Batman;Batman Kara Şovalyeyle Savaşıyor(The Dark Knight)
Kayseri;Kayser
Kocaeli;Husband's Hand
Tekirdağ-;Turkish raki
Samsun;Samsung
A dana;A Cow Gazi Antep;Antep San Jermen
Isparta;SPARTA
Ispartalılar da;300 SPARTALILAR
ve Benim adım da Mesut değil
Happy olurdu !!! Çok şükür
Atamıza borçluyuz ...

Zen17

Üye
Çok güzel paylaşım kardeşim. Helal olsun!