Asus’un, Marshmallow güncellemesi alacak olan akıllı telefonları belli oldu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Asus’un, Marshmallow güncellemesi alacak olan akıllı telefonları belli oldu
Asus’un Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alacak olan cihazları listelendi…

Akıllı telefon pazarında Google tarafından geliştirilen Android işletim sistemi en çok kullanılan işletim sistemi olurken, Samsung, HTC, Sony, Huawei, Asus, Motorola, LG, Xiaomi, Lenovo gibi sayısız akıllı telefon üreticisi tarafından tercih ediliyor.

Asus da geçtiğimiz dönemde Android işletim sistemi üzerinde çalışan bir çok yeni model sunarken, özellikle de geçtiğimiz sene gelen Zenfone 2 modelleri büyük ilgi gördü. Ülkemizde de bir çok model büyük ilgi görürken, bu cihaz kullanıcıları büyük merakla Android Marshmallow güncellemesini bekliyor.

Google cephesinden Android 6.0 Marshmallow geçtiğimiz sene Ekim ayında gelirken, firmalar cihazları için güncelleme sunmaya başlamışlardı. 2016’da da bir çok model için sunulmaya devam edecek ve Asus da 2016 2. çeyrekte bazı cihazlarına Android Marshmallow güncellemesi sunmayı planlıyor. Bu da güncellemelerin Nisan – Mayıs- Haziran aylarında geleceği anlamına geliyor.

Firma resmi sitesi üzerinden Android Marshmallow güncellemesi alacak olan cihazlarını ve bu listeyi de aşağıda bulabilirsiniz.

• PadFone S (PF500KL)
  • ZenFone 2 (ZE550ML, ZE551ML)
  • ZenFone 2 Deluxe (ZE551ML)
  • ZenFone 2 Deluxe Special Edition (ZE551ML)
  • ZenFone 2 Laser (ZE500KG, ZE500KL, ZE550KL, ZE551KL, ZE600KL, ZE601KL)
  • ZenFone Selfie (ZD551KL)
  • ZenFone Max (ZC550KL)
  • ZenFone Zoom (ZX551ML)
Asus’un, Marshmallow güncellemesi alacak olan akıllı telefonları belli oldu - MaxiCep

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Zenfone 5-6 almalı idi

Invoke

Invoke

Üye
Sırf 5-6 listede var mı diye girdim konuya. Olmalılardı. Hiç iyi etmedin asus.

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Zaten 5.0'ı otadan vermediler (Zenfone 5 için), 6.0'ı vermemelerine şaşırmadım :kotu:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
5 6 Almaması Kötü Olmuş

Üst Alt