ASUS Zenfone 6 Kullanıcı Yorumları

Sponsorlu Bağlantılar

sorunlari

• Kullanılan toplam oy
    32
zaferozkan

zaferozkan

Üye
Gmd elite arayüz sıkıntılı takılma ve donma olabiliyor diye duymuştum ama hiç kullanmadığım için yorum yapmam doğru olmaz, zenfone 6 da arayüz harika ram fazlası ile yeterli 2-3 yıl rahatlıkla götürür diye düşünüyorum

Exdkiller

Exdkiller

Üye
Eğer üst seviye oyunlar oynayacaksan ve güncelleme senin için önemli değilse elite almalısın ama şarjı zenfone 6 dan daha az gider.
Diğer türlü zenfone 6 tüm ihtiyacını karşılıyor bence oyun uygulama film dizi müzik nisan da lollipop gelecek birde.Elite e daha kitkat veremedi general mobile :)

emreexxl

emreexxl

Üye
hocam üst seviye oyunlar derken ? Kardeşimde gm tablet var 1.4 ghz dört çekirdek işlemci 1 gb ram.Bu tabletle gangster vegas gta san andreas nova 3 modern combat 4 asfalt8 bunlari kasmadan takılmadan oynuyo.Bende arada bu tarz oyunları oynarım.Kardeşimdeki o tablet bunlari kasmadan ve grafiğini kısmadan akıcı bi şekilde oynatıyosa zenfone 6da oynatır diye düşünüyorum.Bunlardan daha da üst seviye oyun varmi bilmiyorum ancak dediğim gibi kardeşimdeki tablet kasmadan açıyosa zenfone6 da acar galiba.bir de güncelleme gelse ne olur gelmese ne olur çok bişey kaybedermiyim hocam

Exdkiller

Exdkiller

Üye
Gangstar vegas yüksek grafik ayarında kasmadan oynatıyor diğer oyunlarıda öyle sanırsam zenfone 6 gözle görülür bi fps düşüşü yok yani.Güncelleme de kişiye göre değişir ama asus un kendi uygulamaları var her hafta güncelleme çıkarıyorlar yenilik getiriyorlar o uygulamalara dediğim gibi lollipop gelecek arayüz performans artışı falan olacak

emreexxl

emreexxl

Üye
yani üst düzey oyunları asus zenfone 6da oynatıyo o halde
Asus zenfone 6 yerine gmd elite alsam çok şey kazanır miyim yada asus alsam oyun performansı konusunda pişman olur muyum hocam

Exdkiller

Exdkiller

Üye
Servis kısmı da önemli asus ta baya ilgililer ama general mobile nasıldır bilemem.
Pişman olmazsın bence hemde gmd elite alana kadar g2 alabilirsin :)

emreexxl

emreexxl

Üye
hm tm onu da düsünücem eyv. kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: Exdkiller
byAndroid

byAndroid

Üye
Elite kadar bütçe yaptıysan meizu Mx4 alsana

Exdkiller

Exdkiller

Üye
Stok varmı ki satın alabilecğimiz bir yer ?
Birde garantisine kim bakıyor ?

byAndroid

byAndroid

Üye
Digital market üzerinden satılıyor şuan baktım sadece siyah rengi stokta kaçırma bence

emreexxl

emreexxl

Üye
Bütçe sorun değil de o dediğin telefonun da özellikleri gmd elitle aynı gibi ama arkadaşın dediği gibi garantisine kim bakıyo servisi nasıl

byAndroid

byAndroid

Üye
Satılan sitede müşteri destek hattı var arayıp sormak lazım bende bilmiyorum kimin baktığını

byAndroid

byAndroid

Üye
Kendi bünyesinde olan teknik servisler bakacak diyor meizu Türkiye sayfasında

emreexxl

emreexxl

Üye
Insana pek güven vermiyo ama.En azından bana güven vermiyo :) Benim için bütçe sorun değil 2000 tl kadar verebilirim eğer önceki yorumlarımı okuduysan görürsün ancak bir telefona o kadar para verme taraftarı değilim ne kadar param da olsa yinede vermek benim için saçmalık olur.Zaten üniversiteye hazırlandığım için bir işte çalışmıyorum babamdan alicam parayı ona da büyük ihtimalle asus zenfone 6 alırım kalan 1100 küsur parayı da kendim için kullanırım böylesi daha mantıklı.

byAndroid

byAndroid

Üye
Büyük gelmiyorsa alabilirsin

emreexxl

emreexxl

Üye
Büyüklüğü fena değil 5 inchlik modelini de alabilirim belki.

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Arkadaşlar ASUS Zenfon 2 almayı düşünen bir arkadaşımız var ama Türkiye'ye henüz gelmedi galiba. Asus'un telefonları sizce nasıl bir sıkıntı çıkıyor mu?
Arkadaşlar ASUS Zenfon 2 almayı düşünen bir arkadaşımız var ama Türkiye'ye henüz gelmedi galiba. Asus'un telefonları sizce nasıl bir sıkıntı çıkıyor mu?

byAndroid

byAndroid

Üye
Fiyatına göre iyi alınabilir

PROEXSERT

PROEXSERT

Üye
    Konu Sahibi
fiyat butceye uygunsa al sikintisi daha belli olmaz geldiginde belli olur 1 -2 ay gecerse allanlar mutlaka arastirirlar sikin tisini duzeltmekicin o zaman belli olur eniyisi bekle ve duruma gore al bence

emreexxl

emreexxl

Üye
Arkadaşlar bir sorum daha olacak.Asus Zenfone 6'ya yeni güncelleme ile birlikte Otg desteği de gelmiş.Flashdisk takınca otg desteği olduğu için okuyordur ama usb'den gamepad taksak oyunlarda çalışırmı ? Kardeşimin tabletinde otg desteği yok ancak gamepadi bağlayınca sol analogla gta san andreastaki karakteri yürütebiliyoruz ancak diğer tuşlar işlemiyo sadece sol analogla yürütebiliyoruz CJ'yi :) Zenfone6da taksak normal bir şekilde oynayabilir miyiz gtayi modern combatı yada emulator oyunlarından segayı nintendoyu falan ?

Üst Alt