Asus X550LN-XO069D İnceleme Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
bizim alt kattaki dairede oturanların wifisi 4 diş çekiyor ah bi şifresini bilsem var ya :D

cgokhans

cgokhans

Üye
benim arkadaşınki de 4 diş çekti asusu başka model benimki driverlardan mıdır nedir tek diş. birde sağ alttaki hard disk sanırım ses gelmesi bir tuhaf. :)

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
benim arkadaşınki de 4 diş çekti asusu başka model benimki driverlardan mıdır nedir tek diş. birde sağ alttaki hard disk sanırım ses gelmesi bir tuhaf. :)
Illa ki cihazdan ses gelecek elektronik alet sonuçta :) bendede arada ufak ses geliyor ama sorun yok :)

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
çok hafifbende de geliyro o wifi sanırım driverden cd de 8.1 ile uyumlu bu arada ;)
Illa ki cihazdan ses gelecek elektronik alet sonuçta :) bendede arada ufak ses geliyor ama sorun yok :)
nasıl iyi değil mi bilgisayar 114d yi almadığına pişman mısın yoksa :D

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
çok hafifbende de geliyro o wifi sanırım driverden cd de 8.1 ile uyumlu bu arada ;)
nasıl iyi değil mi bilgisayar 114d yi almadığına pişman mısın yoksa :D
Öyle birşey demedim ki pişman değilim sadece gta 4 açmadığına tav oldum ya :Dbu arada 114d'nin canı cehenneme :Day sonu 4 gb ram taktiriyorum canavar olacak pc :eller:ya taktirsam mı bende bilemedim ya yeter gibi geliyo 4 gb napsam bilemedim çok kararsızım

cgokhans

cgokhans

Üye
Gta 4 açmadı mı muhakkak bir eksik dll vs vardır açar diye düşünüyorum

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Gta 4 açmadı mı muhakkak bir eksik dll vs vardır açmalı çünkü
Yok açılıyor lakin oyun içine giremiyorum hani play diyorsun karakter resimleri geçiyor ya yüklenme aşamasında işte sürekli resimler geçiyor müzik bitiyor hala aynı bir türlü açılmıyor

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Öyle birşey demedim ki pişman değilim sadece gta 4 açmadığına tav oldum ya :Dbu arada 114d'nin canı cehenneme :Day sonu 4 gb ram taktiriyorum canavar olacak pc :eller:ya taktirsam mı bende bilemedim ya yeter gibi geliyo 4 gb napsam bilemedim çok kararsızım
gerek yok ibi ilerde takarsın be daha 2.9 un üstüne çıkamadım :D
Yok açılıyor lakin oyun içine giremiyorum hani play diyorsun karakter resimleri geçiyor ya yüklenme aşamasında işte sürekli resimler geçiyor müzik bitiyor hala aynı bir türlü açılmıyor
bende mi indirsen kaç gb :D

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
gerek yok ibi ilerde takarsın be daha 2.9 un üstüne çıkamadım :D
bende mi indirsen kaç gb :D
8 küsur kardeşim ben oyun açılmıyor diyom sen indirsem mi diyon sende de aynı sorun olursa o kadar gb boşa gider değmez bence :)

cgokhans

cgokhans

Üye
Daha fazla değil miydi boyutu? 5730 ekran kartı ile açmıştım bitirmiştim ben onu gerçekten bak bir eksik olmalı açılması için

Üstteki mesajı yeni okudum. Hiç öyle bir sorun ile karşılaşan olmamış mı i7 ile oynamış olacak halim yok ya o oyunu :-\ yani demek istediğim donanım dan dolayı değildir

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Daha fazla değil miydi boyutu? 5730 ekran kartı ile açmıştım bitirmiştim ben onu gerçekten bak bir eksik olmalı açılması için

Üstteki mesajı yeni okudum. Hiç öyle bir sorun ile karşılaşan olmamış mı i7 ile oynamış olacak halim yok ya o oyunu :-\ yani demek istediğim donanım dan dolayı değildir
Sildim artık neyse arkadaşta eflc var onu yüklerim bide birkaç oyun daha var pazartesi yüklerim galibabide call of duty mw yüklücem oynamak yeni nasip olacak

cgokhans

cgokhans

Üye
Ben onu bitirmiş idim sanırım o tr dublaj ı hazırlanan mıydı o? Tr dublaj lı bir daha oynarım diye kurulumu tutuyor idim ama dublaj %70 de kalmıştı Son durum ne bilmiyorum :-D bir sene geçti üstünden :-D

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Ben onu bitirmiş idim sanırım o tr dublaj ı hazırlanan mıydı o? Tr dublaj lı bir daha oynarım diye kurulumu tutuyor idim ama dublaj %70 de kalmıştı Son durum ne bilmiyorum :-D bir sene geçti üstünden :-D
Valla hiç bılmıyom dublaji salla altyazı tr olsun yeter

cgokhans

cgokhans

Üye
Kamera berbat imiş bu arada. Çok şükür kamera ile çok işimiz olmuyor :-D

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Kamera berbat imiş bu arada. Çok şükür kamera ile çok işimiz olmuyor :-D
Aynen kamerası kötü ama hiç işim olmaz kamerayla :Dbu arada tr dublaji olan oyun cod mw3müş ve çıkmış dublajı

• Beğen
Tepkiler: cgokhans
cgokhans

cgokhans

Üye
Pazartesi kuruyorum o zaman :-)

Bence kamera okadar da kötü olmamalı benim lenovo nun ki kraldı bu kameranın yanında :-) skype dan görüşme yapsak iğrenç görünüyorsun derler :-D

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
akk dolduysa sabaha anca iner eğer açılırsa sorun benim oyundabu arada fraps indirdim oyunu (nfs carbon) açtım sol üstte sarı 30 yazıyor 30dan aşağı inmiyor

osmanmert94

osmanmert94

Üye
akk dolduysa sabaha anca iner eğer açılırsa sorun benim oyundabu arada fraps indirdim oyunu (nfs carbon) açtım sol üstte sarı 30 yazıyor 30dan aşağı inmiyor
O oyun max 30fps.Oyunmlarımı yazayım mı size gençler.NFS Rivals
NFS Most Wanted 2012
NFS Most Wanted 2005
NFS Carbon
NFS Underground 2
COD Black Ops
COD Black Ops II
COD Modern Warfare 3
COD 1
COD 2
GTA San Andreas
GTA 4