Yardım Asus X550LN-XO007D vs Dell 7537

Sponsorlu Bağlantılar

demirkan_1999

demirkan_1999

Üye
    Konu Sahibi
Bana da öyle geliyor. Dellin HDD 1TB mıydı?Eğer 500 falansa bana sıkıntı gibi geliyor. Çünkü şimdiden benim PC nin 500ü dolu.

500 evet . şuanki pc'mde 50 gb boş yer var yaklaşık o da 500 gb ,ki düşün oyunları yüklemiyorum :D

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Sen 1TB tan aşağı alma.

Nokia by Microsoft Lumia 920 ile roketlendi.

cgokhans

cgokhans

Üye
500 evet . şuanki pc'mde 50 gb boş yer var yaklaşık o da 500 gb ,ki düşün oyunları yüklemiyorum :D
Hocam ne yapıyorsunuz öyle :-) HDD nin çok yüklü olması benim bildiğim performansa etki ediyor. O yüzden film vs harici alıp onda saklamak daha mantıklı geliyor bana.

demirkan_1999

demirkan_1999

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ne yapıyorsunuz öyle :-) HDD nin çok yüklü olması benim bildiğim performansa etki ediyor. O yüzden film vs harici alıp onda saklamak daha mantıklı geliyor bana.
Aldığımdan beri hiç film indirmedim hocam :D nasıl doldu bende anlamadım.

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
avcitalip

avcitalip

Üye
Bende Dell Inspron 7537 alma arifesindeyim takipte kalın,baya araştırdım işlemci cidden kafanızda büyüttüğünüz gibi değil 750m 4200U veya 4210U bilmemne(örneğin bf4) gameplay diye youtube'a yazın sizi bi tatmin etsin :)
Cevaplar için teşekkürler beyler bayanlar :D .Açıkçası kendi bilgisayarımın 2-3 senedir dvd sürücüsü bozuk ve torrentten işimi hallediyorum , servise götürme ihtiyacı bile duymadım . Ekran kartına gelirsek gt740m'i her yönden dağıtıyo kart o yüzden galiba Dell alacam :D

DVD'yi sadece format atacakken kullanan bilgisayar kullanıcıları topluluğuna hoş geldiniz:naughty:ulan artık 8GB flash diskle o işimizi de hallediyoruz vay haline DVD'nin haline:muha::d:

ByKatre

ByKatre

Üye
Bende Dell Inspron 7537 alma arifesindeyim takipte kalın,baya araştırdım işlemci cidden kafanızda büyüttüğünüz gibi değil 750m 4200U veya 4210U bilmemne(örneğin bf4) gameplay diye youtube'a yazın sizi bi tatmin etsin :)

DVD'yi sadece format atacakken kullanan bilgisayar kullanıcıları topluluğuna hoş geldiniz:naughty:ulan artık 8GB flash diskle o işimizi de hallediyoruz vay haline DVD'nin haline:muha::d:
çok haklısın ben formatta bile kullanmıyorum usb çok hızlı oluyo ilerde onu söküp ssd takacam bakalım :)