Haber Asus, CES 2015’te, Zenphone 2 ve Zenfone Zoom Cihazlarını Duyurdu!

Sponsorlu Bağlantılar

Anil-D

Anil-D

Üye
Bataryasıyla ilgili mi yoksa evekranı mı?
Batarya yav cok merak ediyorum abla 200 tl zam gelmi her telefona alacağım cihazı alamadım alternatif 6 dusundum baya kullanıp memnun kalan varmış oyle dediler

Oyun amacıyla alıyorsan iyi ısınma sorunu olmaz ama gpu su pover vr sgx544 mp4 galiba eski bi gpu most wanted da yetiyor ama tam sınırda
Nasıl yani az ac

Taksit yapma imkanın varsa Teknosa'dan al bence. Peşin almamış olursun.
Yok peşin alıcam ya okadar bütçe var

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Nasıl yani az ac
İncelemelerde izlediğim kadarıyla cihaz güzel ama Gpu eski yani oyunlarda fazla fps bekleme kasabilir Bazı oyunlarda
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Anil-D

Anil-D

Üye
İncelemelerde izlediğim kadarıyla cihaz güzel ama Gpu eski yani oyunlarda fazla fps bekleme kasabilir Bazı oyunlarda
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Adam çatır çatır oynuyo asfalt 8 felan kasmadan

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
Anil-D

Anil-D

Üye
Abla birde bu cihaza aksesuar bulmak sıkıntı yasarmiyim

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Anil-D

Anil-D

Üye
Sen beğendikten sonra problem yok alacak olan sensin başkalarının ne dediğinin önemi yok sen beğendikten sonra :)
Bence kasacagini düşünmüyorum eger bu 4gb subatta cikarmi onu beklim subatta gelirse onu alırım bi bilgin varmi

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
Fenomenon

Fenomenon

Üye
gerçekten çok müthiş cihazlar olmuş. türkiye'ye 1.8 ghz olanı gelir büyük ihtimalle. zenfone 6 da 200$'dı, yani fiyatı 800-850'yi geçmez.

• Beğen
Tepkiler: Dede
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Yanlış bilgiler düzeltiyorum
4gbram (bazı bölgelerde 3gb ram) 2.3ghz 64bit intel atom işlemci 13 mb arka 5.1 mb ön kamera 3000 mah batarya
170 gram 5.5 inch 1080x1920 çözünürlük 16/32/64 gb depolama seçenekleri 5.0lollipop x.a dan baktım konusu açılmış bile dev geliştirme konusu

• Beğen
Tepkiler: 98farom98
Fenomenon

Fenomenon

Üye
Yanlış bilgiler düzeltiyorum
4gbram (bazı bölgelerde 3gb ram) 2.3ghz 64bit intel atom işlemci 13 mb arka 5.1 mb ön kamera 3000 mah batarya
170 gram 5.5 inch 1080x1920
Hiçbir yabancı sitede 2k ekrandan bahsetmiyor. Hatta bazı sitelerde 2gb modelin 720p ekranlı lite modelinin olacağını söylemiş.
Umarım çözünürlük 2k olmaz.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Hiçbir yabancı sitede 2k ekrandan bahsetmiyor. Hatta bazı sitelerde 2gb modelin 720p ekranlı lite modelinin olacağını söylemiş.
Umarım çözünürlük 2k olmaz.

0MG90

0MG90

Üye
2k ekran yok 1080p ikisi de.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
htc one m8

note4

zenfone 2

bu üçü arasında kamera testi yapılmış ve zenfone 2 gayet güzel çekiyor :good:

• Beğen
Tepkiler: Nextman, kelooo, mehsevim ve 4 diğerleri
0MG90

0MG90

Üye
O zaman 999,90 lira olur fiyatı 4gb ramli ise 1399,90 lira. Hadi hayırlı uğurlu olsun.

Buğra

Buğra

Admin
O zaman 999,90 lira olur fiyatı 4gb ramli ise 1399,90 lira. Hadi hayırlı uğurlu olsun.
O kadar fark olmaz :) eğer 4gb model gelecek ise
2gb ile 4gb arasında 200-250 lira oynar

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 737108 ve Dede
Buğra

Buğra

Admin
Önemli olan bizim.buraya 4GB model gelecek mi :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2 ve 4 GB modelinin gelmesi muhtemel arkadaşlar :cool ayrım olmayacak yüksek ihtimal :oke:

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Buğra
KayraBey

KayraBey

Üye
1.400 lira nedir arkadaş? Gelsin bu fiyata yalar avucunu gider. Yurt dışında 500 lira bize gelince 1.400 oldu canım. Ara beni görüşelim..

Üst Alt