ASUS 21.5" VX229H Monitör -Response Time Test-

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
ASUS 21.5" VX229H Monitör -Response Time Test-
Arkadaşlar ASUS 21.5" VX229H Monitör Response Time testi yaptığımda ( site: ) bu siteden titreme olduğunu fark ettim bu sorunmudur yoksa normal birşeymidir video izlerken youtubede dikkat ediyorum o test kısmındaki gibi o titreyen kısım videolardada tam o hiza titreme yapıyor bu eğerki bir sorun ise garanti kapsamında yapılır mı ? ve sorun ise vatan bilgisayardan aldım bu monitörü ne olarak belirtmem gerekir
Not: Normal kullanımda yanı internette gezerken veya oyun oynarken böyle birşey olmuyor yada ben fark etmiyorum sadece youtubedeki videoları izlerken dikkatimi çekti acaba videodan dolayımı dedim ama bir çok videoda veya film izlerken ekranın o üst kısmında 1 parmak kalınlıgında sağdan sola şekilde umarım anlatabilmişimdir derdimi videoda da sonlara doğru daha belirgin şekilde görebilirsinz yardımcı olur aydınlatırsanız beni sevinirim Monitörü 25.09.2017 De VATAN Bilgisayardan aldım

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Maxicep öldü mü :bann:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bu videoyu vatandan yetkili birine ve destek birimine gösterirsen sanırım garanti kapsamında değişip değişmeyeceği veya tamiri yapılıp yapılmayacağını öğrenebilirsin.

Üst Alt