Assassin's Creed Pirates 14 Ağustos'ta Windows Phone'a Geliyor

• 8 Ağustos 2014
  • 761 Okunma
  • 16 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Geçtiğimiz ay İos Ve Android Platformları İçin yayınlanan popüler oyunun yeni versiyonu Windows Phone kullanıcıları tarafından da merakla bekleniyordu.

Bugün Wpcentral'in haberine göre popüler oyun Assassin's Creed Pirates oyunu 14 Ağustos'ta Xbox live destekli olarak Windows Phone mağazada yerini alacak. Oyunun İnternet Explorer için optimize edilmiş Web tabanlı versiyonunu aşağıdaki linkten test edebilirsiniz.

Assassin's Creed Pirates Demo

Yazan: papakudioflu
    Mobil cihaz ile gönderdi
    RetaXter, 4MaGuS ve beats bunu beğendi.
  2. denemek isterim şuan bizde olan assasşin creed çok basit kalıyor grafikleri ve sanki 2 boyutlu giib 3 boyut var ama umarın bunu daha iyi yaparlar

3. Assaains Creed serisini 3 -5 kere bitirdim özellikle AC Black Flag ı çok beğendim ama bune ya ? Bari assasins creed ismini kaldırın lekeleniyor resmen

Mobil cihaz ile gönderdi
    GianniInfantino bunu beğendi.
  4. ben bunu normal savaş oyunu falan sandım gemiymiş meğer kuracağımı bile sanmıyorum

5. O kadar mı kötü ya?

iPhone ile gönderdi
  6. Assasin yok ortada sadece gemi savaşı

Mobil cihaz ile gönderdi
    Heimdalll bunu beğendi.
  7. arkadaşlar oyun android ve ios'da var kesin ücretli gelicek demosunu bile indirmeyin berbat bu oyuna bu ismi veren utansın

8. bulutsuzgece bunu beğendi.
  9. emz

emz
    Nokia ve Microsoft'u elime geçirip bir kaşık suda boğasım geliyor !!!
    Yine 512 mb kısıtlaması. İnadına 512 mb ram !!!

Telgrafla gönderildi. (L520)

10. Oyun kötü ya

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Oyunu oynayanlar bilir; desmond öldükten sonra yapılacak oyunlara karşıydım o yüzden Black Flag oynamamıştım. Bunu da oynamayı düşünmüyordum ki assasin de yokmuş piyasada. Hiç oynamam. Mağazaya hayırlı olsun :)

iPhone ile gönderdi
  12. adamın bu oyunu yapması uzun bir süre ama
    senin oyunu karalaman 1 saniye

13. Assasin serisini oynamadıysan arkadaşın duygusunu anlayamazsın. Asssin's creed gemi oyunu değil suikastçi oyunu. Ondan böyle bir tepki vermiş

iPhone ile gönderdi
  14. Giannilfantino benim yerime anlatmış.AC dediğimiz seriyi çıktığından beri yani 7 yıldır takip ediyorum sen eğer azcık bilgi edinip konuşsaydın bu oyunun ne kadar fiyasko bir oyun olduğunu anlardın.En sevdiğim oyun serisinin bu kadar düşmeside beni üzüyor açıkçası..

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Bizede anca bu gelir zaten, keşke diğeri gelseydi

iPhone ile gönderdi
  16. ben bitirmiştim kızı kurtarmaya çalışıyorduk yanlış hatırlamıyorsam ve en son gemide uzaklaşmışlardı biz de arkasından bakmıştık onun devamı mı yoksa farklı bir oyun mu
    ---
    Demodan bir halt anlamadım 40 sn ye gelince kalıyorum geçemiyorum nasıl hızlanıyor anlamadım sağ tarafta bilen varsa anlatsın lütfen

Yüklüyor...
23/10/2018 - 01:31