Haber Assassin's Creed Pirates 14 Ağustos'ta Windows Phone'a Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Assassin's Creed Pirates 14 Ağustos'ta Windows Phone'a Geliyor
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Geçtiğimiz ay İos Ve Android Platformları İçin yayınlanan popüler oyunun yeni versiyonu Windows Phone kullanıcıları tarafından da merakla bekleniyordu.

Bugün Wpcentral'in haberine göre popüler oyun Assassin's Creed Pirates oyunu 14 Ağustos'ta Xbox live destekli olarak Windows Phone mağazada yerini alacak. Oyunun İnternet Explorer için optimize edilmiş Web tabanlı versiyonunu aşağıdaki linkten test edebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: RetaXter, 4MaGuS ve beats

4MaGuS

4MaGuS

Üye
denemek isterim şuan bizde olan assasşin creed çok basit kalıyor grafikleri ve sanki 2 boyutlu giib 3 boyut var ama umarın bunu daha iyi yaparlar

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Assaains Creed serisini 3 -5 kere bitirdim özellikle AC Black Flag ı çok beğendim ama bune ya ? Bari assasins creed ismini kaldırın lekeleniyor resmen

• Beğen
Tepkiler: GianniInfantino
4MaGuS

4MaGuS

Üye
denemek isterim şuan bizde olan assasşin creed çok basit kalıyor grafikleri ve sanki 2 boyutlu giib 3 boyut var ama umarın bunu daha iyi yaparlar
ben bunu normal savaş oyunu falan sandım gemiymiş meğer kuracağımı bile sanmıyorum

enterneoll

enterneoll

Üye
arkadaşlar oyun android ve ios'da var kesin ücretli gelicek demosunu bile indirmeyin berbat bu oyuna bu ismi veren utansın

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
XBOX Live desteğiyle Mağaza'da:
(9,99 TL, 940 MB ve 1 GB RAM ve üstü)

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
emz

emz

Üye
Nokia ve Microsoft'u elime geçirip bir kaşık suda boğasım geliyor !!!
Yine 512 mb kısıtlaması. İnadına 512 mb ram !!!

Telgrafla gönderildi. (L520)

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Oyun kötü ya

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Oyunu oynayanlar bilir; desmond öldükten sonra yapılacak oyunlara karşıydım o yüzden Black Flag oynamamıştım. Bunu da oynamayı düşünmüyordum ki assasin de yokmuş piyasada. Hiç oynamam. Mağazaya hayırlı olsun :)

Emre

Üye
Assaains Creed serisini 3 -5 kere bitirdim özellikle AC Black Flag ı çok beğendim ama bune ya ? Bari assasins creed ismini kaldırın lekeleniyor resmen
adamın bu oyunu yapması uzun bir süre ama
senin oyunu karalaman 1 saniye

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Assasin serisini oynamadıysan arkadaşın duygusunu anlayamazsın. Asssin's creed gemi oyunu değil suikastçi oyunu. Ondan böyle bir tepki vermiş

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye

Assasin serisini oynamadıysan arkadaşın duygusunu anlayamazsın. Asssin's creed gemi oyunu değil suikastçi oyunu. Ondan böyle bir tepki vermiş

Giannilfantino benim yerime anlatmış.AC dediğimiz seriyi çıktığından beri yani 7 yıldır takip ediyorum sen eğer azcık bilgi edinip konuşsaydın bu oyunun ne kadar fiyasko bir oyun olduğunu anlardın.En sevdiğim oyun serisinin bu kadar düşmeside beni üzüyor açıkçası..

Heimdalll

Heimdalll

Üye
Bizede anca bu gelir zaten, keşke diğeri gelseydi

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Windows 8.1 için de yayınlandı:

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
ben bitirmiştim kızı kurtarmaya çalışıyorduk yanlış hatırlamıyorsam ve en son gemide uzaklaşmışlardı biz de arkasından bakmıştık onun devamı mı yoksa farklı bir oyun muDemodan bir halt anlamadım 40 sn ye gelince kalıyorum geçemiyorum nasıl hızlanıyor anlamadım sağ tarafta bilen varsa anlatsın lütfen

Üst Alt