Haber Assassin's Creed Pirates yakında Windows Phone'da

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Assassin's Creed Pirates yakında Windows Phone'da

Daha önce Assassin's Creep ekibinin Fransızca Facebook sayfasından oyunun Son versiyonunu Windows Phone platformuna getirmek için çalıştıklarını açıklanmıştı.

Bir Reddit üyesine gelen bu mesaj ise Assassin's Creep Pirates oyunun yakında Windows Phone mağazada yerini alacağını gösteriyor.

Ubisoft tarafından geliştirilen oyunun Son bölümü Assassin’s Creed IV: Black Flag Aralık diğer platformlar için Aralık ayında yayınlanmıştı.

• Beğen
Tepkiler: theeternal, RetaXter ve Dexter Morgan

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Önceki 5 lira gibi bir ücrete tabii olmasına rağmen, çok dandik yapılmıştı. Umarım bu güzel olur. Konu için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: sekajmer

Emre

Üye
WP8 Akıcı Olurmu'ki 1GB ve 2GB Ram sınırı Vardır 512mb gelmez Galiba Mail Atmıştım Bir Oyun daha istedim Yakında Dediler Prince of Persia Classic :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
bu yeni mi eskisi hani 11 TL olandı hatta bir ara mağaza ücretsiz olmuşdu da o zaman ben beleşten faydalanmış çok da sevmiştim

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
:tşk:

dakamon

dakamon

Üye
Bu oyunu 1520 de oynamak var şimdi offf....

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Güzel mi gemiye binerken bitmişti devamı mı ?

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

jdmsaint

jdmsaint

Üye
android kullanırken oynamıştım o kadar iyi değil oyun.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Evet başarısız bir oyun.

PureFood

PureFood

Üye
Güzel mi gemiye binerken bitmişti devamı mı ?

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Abi ben de beleşken indirmiştim çok güzeldi senaryo evet gemide sonlanıyordu oyun :)

MaxiCep WP uygulaması ile gonderilmiştir.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Büyük ekranda oyun oynama keyfi nasıl? :) Bide 1520 için neredeyse konsol kalitesinde hızında oyun oynanıyor diyorlardı

Bir telefonda oyun gerçekten bu kadar kaliteli oynanır fakat oyunların cihaza çok iyi optimize edilmesi gerekiyor bu önemli. Çok basit bir oyun bile iyi optimize edilmezse cihazı ateş gibi yapar buda kullanıcıyı cihaz hakkında yanıltır. Sözü getireceğim yer ise HALO Spartan Assolt oyunu cihazı bilen kişiler tarafından yapıldığı için çok stabil kasmıyor ve şarjı boşaltmıyor ama bir diğer örnek Spider Man FIFA 13 cihazı çok ısıtıyor 15 dakikadan sonra oyun içi kasmalara yavaşlamalara neden oluyor. Cihaz harika firmaların adam gibi oyun yapması gerekiyor durum budur.

PureFood

PureFood

Üye
Bir telefonda oyun gerçekten bu kadar kaliteli oynanır fakat oyunların cihaza çok iyi optimize edilmesi gerekiyor bu önemli. Çok basit bir oyun bile iyi optimize edilmezse cihazı ateş gibi yapar buda kullanıcıyı cihaz hakkında yanıltır. Sözü getireceğim yer ise HALO Spartan Assolt oyunu cihazı bilen kişiler tarafından yapıldığı için çok stabil kasmıyor ve şarjı boşaltmıyor ama bir diğer örnek Spider Man FIFA 13 cihazı çok ısıtıyor 15 dakikadan sonra oyun içi kasmalara yavaşlamalara neden oluyor. Cihaz harika firmaların adam gibi oyun yapması gerekiyor durum budur.

Harbiden ya FIFA 13 ne ısıtıyor öyle yumurta kırasım geliyor üstünde. Demodaki maç 2 dakikalık bir de para verip alsak sureyi 10 dakika yapsak ne olur acaba.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Harbiden ya FIFA 13 ne ısıtıyor öyle yumurta kırasım geliyor üstünde. Demodaki maç 2 dakikalık bir de para verip alsak sureyi 10 dakika yapsak ne olur acaba.

Ben markete 100 lira harcadım sonuç ; emek verilmeden kâr amaçlı hızlı hızlı yapılıp markete yüklenmiş bir sürü oyun. Nova 3 Modern Combat 4 HALO Spartan tarzı oyunların hakkını yemiyorum onlar iyi.

PureFood

PureFood

Üye
Ben markete 100 lira harcadım sonuç ; emek verilmeden kâr amaçlı hızlı hızlı yapılıp markete yüklenmiş bir sürü oyun. Nova 3 Modern Combat 4 HALO Spartan tarzı oyunların hakkını yemiyorum onlar iyi.

Evet Gameloft oyunlarında sorun olmuyor cidden. Platforma hâlâ yeterince önem verilmediğinin göstergesi. Kendi aleyhlerine..

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Evet Gameloft oyunlarında sorun olmuyor cidden. Platforma hâlâ yeterince önem verilmediğinin göstergesi. Kendi aleyhlerine..

Oyun Uygulama Konusunda İOS'a gösterilen ayrıcalık Windows'a tanınsa çok farklı olur her şey.

PureFood

PureFood

Üye

Üst Alt