Asphalt 6: Adrenaline HD (android)

Sponsorlu Bağlantılar

Jaunus

Üye
Galaxy s'in açamayacağı hiçbir oyun yok.ben günlerdir oynuyorum mükemmel ötesi bir oyun.Oyunu kurmak için yaklaşık 900mblık bir sd dosyasına ihtiyacınız var.Videodan 5-6 sn sonra açılıyor

eerdogan85

eerdogan85

Üye
Arkadaşlar 500 mb linki silinmiş daha önce indiren upload edebilirmi yada başka alternatif link bilen birisi varmı yardımcı oursanız sevinirim.

eskiyayim

Üye
Arkadaslar su linki tekrar biri upload edemez mi ya? Aramadigim yer kalmadi bulamadim:(

Jaunus

Üye

tepe tepe kullanın sd dosyasını.

mrthll

Üye
Jaunus büyüksün...

----------Eklendi @ 10:42:59 ---------- Yazıldı @ 10:30:21 ----------

rar şifresi ne?

----------Eklendi @ 10:45:18 ---------- Yazıldı @ 10:42:59 ----------

rar şifresi ne?

----------Eklendi @ 10:45:45 ---------- Yazıldı @ 10:45:18 ----------

şifre istiyor

Jaunus

Üye
kusura bakmayın
şifre:jaunus

mrthll

Üye
teşekkürler

mrthll

Üye
htc desire s kullanıyorum oyunu yükledim açıldı ama benim kullanacağım araç menüdede oyundada tamamen pembe oluyo neden acaba bu yüklediğim benim telefonla uyumlu bir sürüm değilmi youtube da desire s te ve hatta desire bile oynandığını gördüm o yüzden oyunun telefona ağır geldiğini düşünmüyorm ama neden böyle olduğunu da anlamadım

Captain

Üye
arkadaşlar biri oyunun .apk sını upload edebilir mi lütfen ? teşekkürler şimdiden

kaan dean

kaan dean

Üye
arkadaslar bunu nokia n900 de oynama sansimiz varmi..?

sgh j150

sgh j150

Üye
indirmek ücretsiz mi ve indirdikten sonra nasıl yüklüyoruz anlatır mısınız ?

Kubde

Kubde

Üye
htc desire s kullanıyorum oyunu yükledim açıldı ama benim kullanacağım araç menüdede oyundada tamamen pembe oluyo neden acaba bu yüklediğim benim telefonla uyumlu bir sürüm değilmi youtube da desire s te ve hatta desire bile oynandığını gördüm o yüzden oyunun telefona ağır geldiğini düşünmüyorm ama neden böyle olduğunu da anlamadım

bende de aynı sorun var benim arabam pembe hiç kasma yok bende tel optimus black düzeltmesi var mı bunun

serttouch

Üye
yüklenmediiiiiiiiiiiiiiiiiiii çalışmıyor yardımcı olurmusun konuyu açan arkadaş

last321

Üye
oyun 6mb eki 441 mb :D nasıl oluo bu

Fotistox

Fotistox

Üye
çıkar çıkmaz bulmuşsun. Teşekkürler.

wizardmoon

Üye
süper kardesim tesekkürler paylasim icin.

nohackmove

Üye
data linki 404 sayfa bulunmadı diyor rusça olarak

momolin

momolin

Üye
lin nakayut olmuş

yeskici

Üye
htc wildfire s husran. calısmadı bılgınıze. vıdeo dan sonra hata verıp atıo oyundan.

gokaykac

Üye
beyler bu ıkı dosyayıda ındrdım sd karta attım kurdum ama acınca hala wıfı faln dıyo 400 mb dıyo tıklyınca da hata verıyo anlmdım bn bu ısı .

Üst Alt