Artık HerkeS Kendi FW'sini YapabiLecek ~ Utk4n*

Sponsorlu Bağlantılar

berkeren23

Üye
bunların hangisi ofwye uyar acaba? V60 a da uyar de mi? Çok teşekkürler eğer bunlar uyarsa hemen fw çıkaracağım

harputlu_efe23

Üye
şuan burdamısın gözüm
takıldım da

ChatLaqqCocuk

ChatLaqqCocuk

Üye
Çok SaqLam bi Konu oLmuş :D

lumos16

lumos16

Üye
kardeşim dasyaları geri paket halie getiremedim getirmişde olabilirim ama nerde olduğunu bulamadım bi yadım etsen

dorsten

dorsten

Üye
Mrb öncelikle emeğin için teşekkürler güzel bi paylaşım olmuş. Sormak istediğim buradaki modlar falan sadece 5800 için değil dimi ? bende c6-00 var hızlı ,gereksiz programlar ve özellikleri kaldırılmış ayrıca görsel olarakta tatmin edici 4x5 ikonların olduğu bi cfw oluşturmak istiyorum bu paylaşımdaki programları kullanarak yapabilir miyim ? şuan deneyemiyorum iş yerinde olduğum için akşam deneceğim ama olmuyorsa boşuna uğraşmiyim :)

semihguney

semihguney

Üye
ilk baştaki resimdeki temayı istiyorum yaa .:/

Tropikal_Meyve

Tropikal_Meyve

Üye
bu konu sayesinde fw yapmaya başlamıştım. Teşekkür ederim.

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye

"Hata: ROFS dosyası oluşturulamadı. İşlem yarıda bırakıldı!"

Nerede yanlış yapıyorum?

tarxhn

tarxhn

Üye
bu işler büyük risk tasır yapana helal olsun

AndroidciMünir

AndroidciMünir

Üye
Birşey yazıcaksınız türkçe yazın büyük küçük,yanlış yazmak marifet değil mesela şuan S3 ten giriyorum ama yazım seninkinden daha okunaklı ve düzgün. Öyld yazmaya uğraşacağına böyle yazmaya uğraş !!

breakeromer

Üye
core.C00 dosyasında değişiklik yapsam sorun çıkar mı deneyen var mı? tek değişikliği rofs2 de mi yapmalıyız

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
c6 portlarda core boşaltılmıstır yani boşalta bılirsin nokia cooker lazım

lolsensin

lolsensin

Üye
kardeşim btün modları ekledim nfe e peki ne yapıcamda program bunu rofs2 dosyası haline getirip bana geri verecek ?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
yukarda tik şeklinde işaret var onu tıkla mavi yukarıya bakan okun yanında

lolsensin

lolsensin

Üye
Yahu tmm yaptım ama yanlış ekledin galiba modları telde hiçbir değişiklik olmadı metalci melek msnden yardımcı olabilir misin acaba ?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
[email protected]

- - - Eklendi - - -

kullanmıyorum pek burdan mesaj atarsan daha iyi olur

lolsensin

lolsensin

Üye
tm ekliyorum açık mısın şuan

Üst Alt