Artık ÇALIŞIYOR !! Kanka Msn (En Ucuz Msn Programı)

Sponsorlu Bağlantılar

47650

Üye
link kırık

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Eline Emegine Saglik :sirit: :sirit:

espas41

espas41

Üye
güzel paylasm tsekkürler ama arkadaşlar bütün ayarları yaptm snra telefona attım programı hesabı yazdm baglanırken uyarı verdi bağlantı yok diye nedenini anlıyamadım bilen varsa yardımcı olabilir mi bana...?

efooooo

efooooo

Üye
n70 calısmıyooo program turkcell kullanıyorumm

fcn07

Üye
emege saygı=)))

sedat_17

sedat_17

Üye
Arkadaslar 2dosyada ayni yere ckyr jad olan internet uzerinden yukleme yapiyor digeri normal deneyelm bklm

--------------- Ekleme ---------------

Baglantı hatası veriyor :)

Club MaXy Dance

Üye
bakalım bakalım tşk

esokmen

esokmen

Üye
Evet arkadaşlar . Benim Telefonum Nokia 6303 classic . Baya araştırdım. Kaliteli Bi messenger programı için . sonunda buldum . kendi uploadım dır. ama programlar benim değil. daha önce paylaşıldıysa paylaşanlar k.bakmasınlar :oke:

ozzzmen

Üye
Bağlantı yok! connectionnotfoundexception: TCP open diyo, çin malı iphone var, internete girebiliyorum onuda belirtiyim.

lgkg300

lgkg300

Üye
KankaMSN nin yerinde yeller esiyor bu konuyu kapatalım artık. kankaMSN forum yöneticisinin kendi beyanı ile kankaMSN maddi imkansızlıktan dolayı yoluna devam edemiyor. Kankamsn nin ruhuna fatiha diyelim onu da cepte msn nin yanına gömerz artık :)

phasan

phasan

Üye
Kanka msn baglanmıyor hata veriyor

aimcrazy

aimcrazy

Üye
50 defa yükledim çalışmıyor bağlanmıyor ya hata veriyor yada hep bağlanıyor diyo bu soruna bir çözüm bulacak biri yokmu arkadaslar telefon modelim nokia6630

renovatio441

Üye
bende yükledim hem kontör hemde internet paketim var ama bağlantı yok diye hata veriyo cevap yazarsanız sevinirim

Emre-45

Emre-45

Üye
teşekkürler

ahmetkahraman12

Üye
Arkadaşlar bu soruna bir çözüm bulan yokmu yüklüyorüm hem internet paketi var hemde kontor ama bağlanır ken hata veriyor baglana mamak tadır diyoru

Symberk

Symberk

Üye
keşke .jar olmasaydı .sis olsaydı be kardeş :(

dj-61

dj-61

Üye
uykulamayı yeniden yükleme cözüm değil ben en başından beri bunu kullanıyorum evet şimdilerde kesinlikle bağlantı yok cok zamandır sorun kaynağı sunucuları yani sitem kurucuları bunun cözümünü bulmalı bizim yapacak bişeyimiz yok... bu arada uygulama .sis uzantılı olması java desdekli s40 işletimlerde calışmaz buda bizler için büyük sorun ama jar uygulamalr s60 larda calışır tabi bu nokia nın s60 yazılımlarındaki java desdeğindeki sorunlarından dolayı biraz sıkıntı yaratmıyorda değil sonuc olarak jar uzantılı java desdekli yazılımlar her zaman kullanışlı.. tabi şimdi sistemler gelişdi android bence güzel.

--------------- Ekleme ---------------

şu mesaj bölümümdeki reklamda canımı sıktı bari başka bir faydalı bişey reklamı olsaydı. nefret ederim ingilizceden de milletindende...

xcrazyxsinanx

Üye
sfgfger

hasan66600

hasan66600

Üye
Programın Özellikleri

• GPRS veri sayacı
  • Resim Gönderme / Alma
  • Yeni Arkadaş Bulma
  • Titreşimli ve Sesli Uyarı
  • T9 Hızlı Mesajlaşma Desteği
  • Video ve Müzik dosyalarını oynatabilme
  • Şablon Ekleme
  • Resim kaydetme
  • Sadece Çevrimiçi / Çevrimdışı kişileri listeleme
  • Sohbet Geçmişini Kaydetme
Alternatif İndirme Linki :

Rar :
bilgisaraya magruzkalmadan telefonun 3g kamerası üzerinden msn de web kamarası olarak kullanmak istiyorum tel modeli 5800 veya başka programla
tesekkurler

nafiz32

Üye
iphone için msn nasıl indirilir, lütfen biri yardım etsin

Üst Alt