Artık ÇALIŞIYOR !! Kanka Msn (En Ucuz Msn Programı)

Sponsorlu Bağlantılar

mervan1475

Üye
bn de çalışmıyor

ync33

Üye
bende acamıyorum syimbian eror dıye hata veriyor ne yapabilirim

ilivic

ilivic

Üye
Ben çok kullandım tavsiye ederim 1 2 kontör anca

derman027

Üye
tşkler

lgkg300

lgkg300

Üye
Bu program artık tarih oldu. kankamsn adminlerin dediğine göre maddi imkansızlıktan dolayı sunucuları yeniliyemiyorlar. kankamsn ortaya çıktığı ilk andan itibaren büyük bir yankı uyandırmıştı . çok kısa bir zamanda kullanıcı sayısı oldukça arttı. fakat maddiyattan dolayı serverler yenilenmedi ve kankaMSN sayfasını kapattı. Kimbilir kankaMSN nin küllerinden yeni bir dev çıkar. ne de olsa spexco ürünüdür.

okkankaya

okkankaya

Üye
teşekkürler

bendesin38

Üye
ellerıne saglık

muzofb

Üye
ya beyler ben e-mail adresimi yazarken alt tire(_) koyamadım yardım edin ya acamıyorum bu yüzden..

tonya_lee

tonya_lee

Üye
kaç kontör yiyor acaba bu program bilgi werirminiz ona göre indircemde

alialialiveli

Üye
hata hata hataaaaaa

cokyakar

cokyakar

Üye
Kankalar arkadaşlar lütfen yardım n73 te bu kanka msn çalışmıyor başak msnler kullandım oluyor ama bu kanka msn çalışmıyor lütfen yarımmmmmmmmmmmmmmm

zaza

zaza

Üye
Genel sistem hatası verio

şen 35

Üye
butun verılen acıklamaları tek tek defalarca yaptım ama yınede calısmıyr cokta guzele benzıyor:(( 6300

okkankaya

okkankaya

Üye
teşekkürler

zaza

zaza

Üye
keşke bu sorunu çözselerdi çok güzel bi msndi bunun sonuda devrim arabaları gibi olacağa benziyo :D:D

abdurrezzak24

Üye
bendede hata veriyor

güzir

Üye
inmiyooooooooooooo

murat kes

Üye
ya bende denedm acmadı bağlantı yok tcp open mi ne öle bişey yazdı nasıl kurucam

cokyakar

cokyakar

Üye
n73 'te çalışmıyor kardeşim milletin yalan yanlış yönlerdirmeyin yavvvvvvvvvvvvvv sinir etmeyin beni

--------------- Ekleme ---------------

kandırmayın kardeşim milleti kanka msn le ortakmısınız çalışmıyo n73'te vodafone hatla hayer bişey yaaaaaaaaaa:off:

Üst Alt