Artık Ben De Avea'lıyım

• 2 Ekim 2013
  • 914 Okunma
  • 17 Cevap

1. Bir zamanlar gayet güzel ve uyumlu çalıştığım, hatta 2004'ten bu yana SIM kartını bile değiştirmediğim operatörüm ile yollarımı ayırdım.

İlk zamanlar gayet memnun şekilde çalışırken son zamanlarda yaptığı bazı çıkarcı tavırlarından dolayı boşadım onu ... taahhüt ile cihaz aldım. belli tarifeler kullanabiliyordum. ancak bir kaç ay sonra kota aşımı nedeniyle yüksek fatura ödemeye başladım. bu konuda hiç bir ikaz almadım. üstelik iki ay böyle oldu. Taahhüt içerisinde geçebileceğim uygun tarifeyi seçmek istediğimde ise artık o tarifelere de müşteri kabul edilmiyormuş. O operatörün başka tarifesine geçtiğimde de taahhüt gene bozulacakmış... bunları öğrenince iyice deli oldum. Ben de yaptım yapacağımı...

Çevremden de AVEA ' nın kalitesini yükselttiği duyduğumdan, taahhütümü bozarak hatta cezasına razı gelerek geçiş yaptım. ben den bu kadar...

Hayırlı maxicepler

Yazan: kol@j
    xmustx bunu beğendi.
  2. bence hata yapmışsın ne diyeyim hayırlı olsun

3. Hem konuşma, hem SMS hem internet imkanını en uygun sağlayan operatör

phasan ve xmustx bunu beğendi.
  4. net acaip yavaş 1 gb bana yetmiyor
    lakin sms ve dk için çok ideal

5. ben de bimcelle geçeyim diyorum ne diyorsun :D

IrResistible, BLooD_ReG ve -Akıncı bunu beğendi.
  6. ben şu kanıya vardım Türkiye de adam akıllı bir operator yok :D

Invoke bunu beğendi.
  7. En iyisi telefonu aldığımdan beri avea liyim memnunum

8. ben ciddi sordum. :D

9. Şehirde yaşıyorsan çok uygun, medeniyetten uzakta yaşıyorsan ya da bazen çekiş sıkıntısı olan yerleri var o ise internetteki bağlantı hızında sıkıntı oluyor, ama onlarda zamanla hallediliyor

BLooD_ReG ve Invoke bunu beğendi.
  10. Geçeçem yakında :D

BLooD_ReG bunu beğendi.
  11. En iyisi AVEA bence şuanlık,diğerlerinin faturaları çok kabarık oluyor :seytan6:

BLooD_ReG bunu beğendi.
  12. Önceliğinde hayırlı olsun.Bende çok teredüt ediyordum ama iyikide geçmişim dedim.Genel olarak bakıldıgı zaman her operatorun kendine özgü sıkıntıları var.Telefon fu ll cektiğini gorupte konusmadıgımı hatırlıyorum.İnternet olayına gelincede gerçekten çok iyi diyebilirim.

13. xmustx bunu beğendi.
  14. 3 yıldır avealıyım hiç pişman olmadım.mayısta 4 yıl olcak.ve vodafondan geçmiştim.turkcelimide kapattım artık anlaşılmıştır kalitesi :)

15. 6 yılı geçkin süredir avealıyım ne yazık ki aynı şekilde düşünmüyorum.

16. diğer ikisini deneyebilirsin pişman olup olmaman senin elinde

17. Daha önce Turkcell kullanmıştım.

18. kendi açıklarını benden kesmeselerdi bende kırmazdım :) her kampanyasında bi bug var.millet açıktan faydalanır faturası diğerlerine yansıtılır.itinayla facebook paketi satılır ama internetinden lirandan itina ile alınır.250 mb paketi satarlar mesaj atarsın bakiyen olmasada sana o hak tanınır.8 gb çalan bi kişinin verdiği zararı habersiz abonelerden alırlar.

Yüklüyor...
23/09/2018 - 21:35