Artık Ben De Avea'lıyım

Sponsorlu Bağlantılar

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
Artık Ben De Avea'lıyım
Bir zamanlar gayet güzel ve uyumlu çalıştığım, hatta 2004'ten bu yana SIM kartını bile değiştirmediğim operatörüm ile yollarımı ayırdım.

İlk zamanlar gayet memnun şekilde çalışırken son zamanlarda yaptığı bazı çıkarcı tavırlarından dolayı boşadım onu ... taahhüt ile cihaz aldım. belli tarifeler kullanabiliyordum. ancak bir kaç ay sonra kota aşımı nedeniyle yüksek fatura ödemeye başladım. bu konuda hiç bir ikaz almadım. üstelik iki ay böyle oldu. Taahhüt içerisinde geçebileceğim uygun tarifeyi seçmek istediğimde ise artık o tarifelere de müşteri kabul edilmiyormuş. O operatörün başka tarifesine geçtiğimde de taahhüt gene bozulacakmış... bunları öğrenince iyice deli oldum. Ben de yaptım yapacağımı...

Çevremden de AVEA ' nın kalitesini yükselttiği duyduğumdan, taahhütümü bozarak hatta cezasına razı gelerek geçiş yaptım. ben den bu kadar...

Hayırlı maxicepler

• Beğen
Tepkiler: xmustx

Akıncı

Akıncı

Üye
bence hata yapmışsın ne diyeyim hayırlı olsun

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
Hem konuşma, hem SMS hem internet imkanını en uygun sağlayan operatör

• Beğen
Tepkiler: phasan ve xmustx
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
En iyisi telefonu aldığımdan beri avea liyim memnunum

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
Şehirde yaşıyorsan çok uygun, medeniyetten uzakta yaşıyorsan ya da bazen çekiş sıkıntısı olan yerleri var o ise internetteki bağlantı hızında sıkıntı oluyor, ama onlarda zamanla hallediliyor

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG ve Invoke
Invoke

Invoke

Üye
Şehirde yaşıyorsan çok uygun, medeniyetten uzakta yaşıyorsan ya da bazen çekiş sıkıntısı olan yerleri var o ise internetteki bağlantı hızında sıkıntı oluyor, ama onlarda zamanla hallediliyor

Geçeçem yakında :D

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
Lohengram

Lohengram

Üye
En iyisi AVEA bence şuanlık,diğerlerinin faturaları çok kabarık oluyor :seytan6:

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG

brzgunay

Üye
Önceliğinde hayırlı olsun.Bende çok teredüt ediyordum ama iyikide geçmişim dedim.Genel olarak bakıldıgı zaman her operatorun kendine özgü sıkıntıları var.Telefon full cektiğini gorupte konusmadıgımı hatırlıyorum.İnternet olayına gelincede gerçekten çok iyi diyebilirim.

xmustx

xmustx

Üye
3 yıldır avealıyım hiç pişman olmadım.mayısta 4 yıl olcak.ve vodafondan geçmiştim.turkcelimide kapattım artık anlaşılmıştır kalitesi :)

Invoke

Invoke

Üye
3 yıldır avealıyım hiç pişman olmadım.mayısta 4 yıl olcak.ve vodafondan geçmiştim.turkcelimide kapattım artık anlaşılmıştır kalitesi :)

6 yılı geçkin süredir avealıyım ne yazık ki aynı şekilde düşünmüyorum.

xmustx

xmustx

Üye
diğer ikisini deneyebilirsin pişman olup olmaman senin elinde

xmustx

xmustx

Üye
kendi açıklarını benden kesmeselerdi bende kırmazdım :) her kampanyasında bi bug var.millet açıktan faydalanır faturası diğerlerine yansıtılır.itinayla facebook paketi satılır ama internetinden lirandan itina ile alınır.250 mb paketi satarlar mesaj atarsın bakiyen olmasada sana o hak tanınır.8 gb çalan bi kişinin verdiği zararı habersiz abonelerden alırlar.

Üst Alt