arkdaşlar spb shell 3d isteyen gelsin internet sorunsuz çalışıyor denendi... :D

Sponsorlu Bağlantılar

Plesk234

Üye
Konu 2 Kere açıldı zaten türkçesi paylaşıldı.

MaxipmaN

Üye
şarj nasıl peki boyutu büyük kasmadan bıktığım için modlardan falan uzak duruyorum efekt var sadece

yaren_dede

yaren_dede

Üye
şarj nasıl peki boyutu büyük kasmadan bıktığım için modlardan falan uzak duruyorum efekt var sadece

benim Telefonda uygulamadığım mod kalmadı ve kasma filan hiç yok, heralde yanlış birşeyler yapıyorsun mod uygularken :hmmm

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye

benim Telefonda uygulamadığım mod kalmadı ve kasma filan hiç yok, heralde yanlış birşeyler yapıyorsun mod uygularken :hmmm
çok vardı müzik dinlerken internete girince kanser ediyordu hafıza kartını bilgisayardan biçimlendirdim düzeldi ama yavaşlamasın diye yanaşmıyorum modlamaya

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
çok vardı müzik dinlerken internete girince kanser ediyordu hafıza kartını bilgisayardan biçimlendirdim düzeldi ama yavaşlamasın diye yanaşmıyorum modlamaya

zaten joslogh mod yapsan yeterli gerisi teferruat :)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
aynen

asigsasi

asigsasi

Üye
hafıza kartı boyutu yüksekse kasma yapabilir

asigsasi

asigsasi

Üye

boyutla ilgisi yok hafıza kartının class ı düşükse kasma yapabilir

benim hafıza kartı class 2 ve hiçbir yavaşlama yok zaten bu class veri gönderirken ve alırken ki hızı değilmi zaten

catdog136

catdog136

Üye

benim hafıza kartı class 2 ve hiçbir yavaşlama yok zaten bu class veri gönderirken ve alırken ki hızı değilmi zaten

zaten gönderirken okuma, alırkende yazma yapıyor. Biz bir dosyaya ulaşmak bakmak içinde karttan okuma yapıyoruz. Bu durumda classın etkisi oluyor. Yanlışsam düzeltin lütfen :)

asigsasi

asigsasi

Üye

zaten gönderirken okuma, alırkende yazma yapıyor. Biz bir dosyaya ulaşmak bakmak içinde karttan okuma yapıyoruz. Bu durumda classın etkisi oluyor. Yanlışsam düzeltin lütfen :)

kullanacağımız hafıza kartı boyutu yüksek ise class 10 olması lazım

MaxipmaN

Üye
8 gb c4 var pcde biçimlendirince kasma kalmadı telefonda

Üst Alt