Arkdaşlar exper format cd si ile casper a format atsak nolur?????

Sponsorlu Bağlantılar

ßUr@k

ßUr@k

Üye
    Konu Sahibi
Arkdaşlar exper format cd si ile casper a format atsak nolur?????
Exper cd si ile casper a format atsak sorun yaşarmıyız???

Méc~

Méc~

Üye
bunun exper le casperle alakası yok diye biliyorum sonuçta her işletim sistemi her bilgisayara yüklenir yani...

OğuzcanAbi

Üye
yalnış yere açmışın konuyu

ßUr@k

ßUr@k

Üye
    Konu Sahibi
la ne fark eder burada kimse göremiyomu :D:D:D

--------------- Ekleme ---------------

bunun exper le casperle alakası yok diye biliyorum sonuçta her işletim sistemi her bilgisayara yüklenir yani...
tesekrler yaptm ama bazı özellikler çalısmıyo

OğuzcanAbi

Üye
işte dahi forum üyesi

Lacrymosa

Üye
Olmama ihtimali yüksek. Sistemi kurarken bu CD yalnızca bilmem ne marka bilgisayara yüklenebilir der. Deneyimim var.

buroplus

buroplus

Üye
Ben Pro2000 e Casper CD si ile yaptım birtek OEM logosu oluyo başkada birşey fark etmiyo

_enqin_

_enqin_

Üye
herşeyin ilk i vardır kardeş dene bakalım ne olacak:=D

ßUr@k

ßUr@k

Üye
    Konu Sahibi
denedm de pek menmun değilim :D

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Exper'in CD si filan olmaz.Format atmaya çalıştığın CD nin herhangi bir işletim sistemi içerdiğinden emin ol.

ßUr@k

ßUr@k

Üye
    Konu Sahibi
ben casper a kendi cd si ile attığımda daha hızlıydı ve arka plan değişebiliyodu.bun da böyle bişey yok arka plan hep aynı

63urfalı

63urfalı

Üye
at kardeşim ben ilaki haftada bir birini pc sine atıyom casper exper gibi olur çoğu şey :bye2:

ceko4747

Üye
Arkadaşım Sanırım sen kurtarma Cd lerini ele almışsın. Casper CD si casper bilgisayarları üzerinden verilen cd dir Sadece Kötü durumlarda Windows u yenilemen için işe yarar. Exper içinde aynı şey. Yani format atmak için. doğru yolda değiLsin :) Sistem Restory yap aynı yola çıkarsın :d:

ßUr@k

ßUr@k

Üye
    Konu Sahibi
ben geri değiştirdim sizede tavsiye etmem:D

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
İstediğin gibi Yükeleyebilirsin Bir Sorun Çıkmaz..