Arkadaşlar yeni laptop aldım oyun tavsiyelerinizi bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Ali ihsan Furat

Ali ihsan Furat

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yeni laptop aldım oyun tavsiyelerinizi bekliyorum

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Hayırlı olsun hocam sonunda kavuştunuz :) Cihaz güzel işlemci-ram-ekran kartı ortalamada.

Ali ihsan Furat

Ali ihsan Furat

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun hocam sonunda kavuştunuz :) Cihaz güzel işlemci-ram-ekran kartı ortalamada.
Teşekkürler hocam Sizede çok teşekkür ederim her mesajımda karşılık verdiniz :bigstar::bigstar:

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Ne tür oyunları seversiniz

0MG90

0MG90

Üye
Tavsiyem Windows 10 yükle. Ekran kartında pek iyi değil. NFS serisi önerebilirim.

The Pancar

The Pancar

Üye
Resimler yüklenmedi.Gta 5 ,cs go

The Pancar

The Pancar

Üye
Battle field serisi multiplayer

The Pancar

The Pancar

Üye
Resimler yüklenmediği için bu oyunları önerdim

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Farcry (1)
Nfs Carbon
COD black ops
COD MW
Battlefield 3 single

thecentilmen

thecentilmen

Üye
Dostum özellikler bakımından ekran kartı dışında tüm özellikler benim pc ile aynı (benim ekran kartı ati)... Hayırlı olsun.... Sana oyun tavsiyesi olarak bir kere dead space serisini yükleyip oynamanı tavsiye ediyorum. Merak etme oyunları kaldırıyor. Bununla beraber SOMA adlı oyunu mutlaka oyna biraz kasıyor ama ayarlardan bişeyler yaparsan fena değil iyi oynanıyor. COD serisinin Black ups 1 e kadar sorunsuz oynayabiliyorsun black 2 kurmadığımdan kaldırırmı bilmem ama bunları dene son olarak assasin creed serisini tamamla.....

• Beğen
Tepkiler: Ali ihsan Furat
Ali ihsan Furat

Ali ihsan Furat

Üye
    Konu Sahibi
Dostum özellikler bakımından ekran kartı dışında tüm özellikler benim pc ile aynı (benim ekran kartı ati)... Hayırlı olsun.... Sana oyun tavsiyesi olarak bir kere dead space serisini yükleyip oynamanı tavsiye ediyorum. Merak etme oyunları kaldırıyor. Bununla beraber SOMA adlı oyunu mutlaka oyna biraz kasıyor ama ayarlardan bişeyler yaparsan fena değil iyi oynanıyor. COD serisinin Black ups 1 e kadar sorunsuz oynayabiliyorsun black 2 kurmadığımdan kaldırırmı bilmem ama bunları dene son olarak assasin creed serisini tamamla.....
Teşekkürler hocam assasin creed serisini denicem cod serisinide denicem öncelikli olarak offline oyunları tercih ediyorum

Emrebali05

Emrebali05

Üye
simulasyon istiyosan euro truck 2 dene oynamadıysan tabi

• Beğen
Tepkiler: Ali ihsan Furat

Üst Alt