Arkadaşlar yardım lütfenn!

Sponsorlu Bağlantılar

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yardım lütfenn!
arkadaşlar ben bugün race driver grid isimli araba yarışı oyununu aldım. ilk önce dvdlerdeki rar dosyalarını pc ye çıkarıyorum. daha sonra çıkardığım doyadan setup dosyasına girdiğimde "WİNDOWS XP KUR" başlığı adında "SİSTEM BİLEŞENLERİNİZİ YAPILANDIRMAK İÇİN DENETİM MASASINA GİDİN" yazıyor. ne yapmam gerekiyor? bi bilginiz varsa, sizinde başınıza geldiyse böyle bir olay lütfen yardım ederseniz çok sevineceğim. şimdiden teşekkür ederim...

Nazy

Nazy

Üye
muhtemelen Denetim masası Bileşenlerinin kullandığı uzantıya sahip bir dosyayı çalıştırıyorsunuzdur
açmaya çalıştığınız dosyanızın uzantısının Exe olduğundan eminmisiniz

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
evet setup.exe olarak yazıyo uzantısı exe.

Nazy

Nazy

Üye
evet setup.exe olarak yazıyo uzantısı exe.
farklı bir dosya daha olmalı ozaman install gibi

ayrıca bazı DVD oyunları içlerinde CD imaj dosyaları barındırır
sizin oyununuz da imaj Dosyası içeriyorsa (ISO yada benzeri uzantılı)
DeamonTools benzeri bir programla İmajı sanal CD rom da açmak gerekiyor olabilir

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
bu oyun 2 dvd. ve dvdlerin içerisinde sadece nasıl yüklenir isimli bir metin dosyası ve part1 den part7 ye kadar rar dosyası var. onları pc ye çıkarın diyor. çıkartıyorum. autorun geliyor ordan install diyorum bu hatayı veriyor. yani içerisinde daemen tools gibi bir dosya yok

cebim

Üye
CD Den Setup Yapmayı Dene PC Ye Bişey Kopyalama Direk Setup I Çalıştır

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
CD Den Setup Yapmayı Dene PC Ye Bişey Kopyalama Direk Setup I Çalıştır
cd de setup dosyası yok işte, rar olarak var onuda cd içerisine çıkaramıyorum. pc ye çıkarıyorum mecburen

akin yakici

akin yakici

Üye
arkadaşlar x blades oyununun hilelerini bilen ve ye x blades de ikinci aslanlı bölmü geçen var mı

Üst Alt