Arkadaşlar YArDIM LÜTFEN! Nokia 5800 v60 yükledim Ekran Yok Oldu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
By.zKn

By.zKn

Üye
    Konu Sahibi

Arkadaşlar merhaba, nokia 5800 a v52 den v60 güncellemesi yaptım 2 gün önce, yaptığım günden beri telefon kafayı yedi, tuş kilidini her açtığımda ekran yok oluyo, çizgiler çıkıyo ekranda, bunun nedeni nedir bilmiyorum ama güncellediğim günden itibaren böyle bir problem yaşıyorum, nasıl çözeceğime dair bilgi verecek arkadaşları bekliyorum, şimdiden çok teşekkürler

hizan

hizan

Üye
yazılımı tekrar yükle düzelir.

By.zKn

By.zKn

Üye
    Konu Sahibi
nasıl yüklemeliyim tekrar ?

cengilo

Üye
arkadaşın bahsettiği hata bendede oluştu.52 versiyondan 60 versiyonu güncellediğim günden beri telefon uzun bir süre kullanmaz isem ekran renkgarenk oluyor.renkli çizgiler çıkıyor.52 versiyonda hiç bir şey yoktu ne zaman 60 yüklediğim andan itibaren başladı.önceleri telefonu düşürdüm de ondan mı ekran gidiyor dedim. Biraz araştırdım bu arıza yüzünden servise gittiğini ve ekran hipridi denen parçanın değiştiğini ögrendim.Aynı telefona sahip arkadaşlarım 60 versiyonu yüklediler onlarda bir sorun yok.navifirme 60 düştü diyorla şimdi bakıp kendim bir daha 60 cw yükleyeçegim. 60 versiyonu telefon kendisi güncelledi açaba eksik bir şey olabilirmi diye bir de kendim yükleyeçegim.tahminlerim doğrultusunda düzeleçekmiş gibi geliyor.haydi hayırlısı.

• Beğen
Tepkiler: By.zKn

agun35

Üye
5800 kolay kolay bişi olmaz tekrar yükle ama öncesinde sonrasında mutlaka format at telefona düzelir sanırım

ışık_22

ışık_22

Üye
benim telim öyle oldu garantiye gitti geldi sorun halloldu açıklamada parça değişimi gerçekleştiği yazıyodu

cengilo

Üye
nasıl yüklemeliyim tekrar ?
versiyon 60 phoenix ile yükledim.her şey normal.önceki araştırmada bir telefoncu uzman arkadaşım ekran hipridinden kaynaklandığını ve bu arıza soğuk havadan kaynaklandıgını söylemişti.bende yazılımdan sonra telefonu soğuk görsün diye pencereye koydum.5 dak sonra baktım,havaların soğuduğu şu günlerde soğuktan ekran gitti.oda sıcaklıgında ekran geri geldi.bir arkadaş da telefonu cebime koydugunda ekran normal oluyor dışarı çıkarında ekran gidiyor diye arıza yazmış. İşte hep aynı arıza.sıcakta telefon çalışıyor sogukta ekran açmıyor.Sizin anlayaçagınız telefon garantili ise servise verin.yazılımla ilgisi yok.En son yazılım biraz soğuk havalara denk geldi ondan zannettik.Bu yazılım yazın gelseydi bir şey yok diyeçektik.benim edindiğim tecrübe bu oldu.bayram sonu garantiye verecegim.

suana06

suana06

Üye
ben -10 da beklettim hiçbir çizgi yok :P

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt