Arkadaşlar Tema Telefona Nasıl Yüklenir ??

Sponsorlu Bağlantılar

abbas_1122

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Tema Telefona Nasıl Yüklenir ??
arkadşlar benim N73 bir telefonum var bu verdiğiniz temaları direkt oalrak telefona atıom ama hiç bişi olmuo telefona atmadan önce yada attıktan sora bişiler yapmam mı gerekio Yardın Edin Lütfen .....:vur:(

cyber15

cyber15

Üye
dosya yöneticisinden temayı kurman gerekiyor kurduktan sonrada uygulaman gerekiyor

ramazanimal

Üye
kardeş temayı yükle (dosya yöneticisinden)temalara gel uygula de
olur

cemre007

cemre007

Üye
nth. uzantılı temalaı e65te kullanma şansım var mı? herhangi bi program falan. yardımcı olun ltfn

cirkinn

Üye
nth. uzantılı temalaı e65te kullanma şansım var mı? herhangi bi program falan. yardımcı olun ltfn

hayır

--------------- Ekleme ---------------

dosya yöneticisinden (karta yüklemeni tavsiye ederim) yükle daha sonra temalar dan uygula

luupuus

luupuus

Üye
direk aç yüklensinmi der zaten sende yükle de

VİTA ES MORTE

Üye
nokia E 50 için tema nasıl yükleniyor
hafıza kartınamı kopyalayacam yoksa tekefonamı

thecarbon

Üye
slm mıllet ben 5310 express music telefonundan aldım ama telefonda temalar dıe bır yer yok nasıl yapıcam bana yardımc nth uzantılı temaları indiriom tele atıom ama tel tanımıo lutfen yardımcı olurmusunuz ????????

kamber57

Üye
eed lütfen yardın edermisiniz bndede var 5310 nasıl tema yüklicem::(

maxat_muhabbet

Üye
slm arkadaslar 7610 nokıa var bendede ındırıyorum ama pc ye yukleme yapamadıgım gıbı dogal olarak telefonumada yukleyemıyorum dosya yonetıcısınden dendım olmadı yardımcı olursanız sevınırım tskrler....

esk çağrı

Üye
telefonunu hafıza kartını pc(bilgisiyara)tak orda attemchems diye bir dosya var onun içine atarak oradan kurabilirsin temelerı

abalı48300

Üye
herkese slm abilerim bende 7610 cep telefonu var ona uygun temaları pc ye indirdim hafıza kartına attım telefon göstermedi yardım için şimdiden teşekkürler

hacker123457

hacker123457

Üye
card reader ın varsa tema indir tema die dosya aç onun içine at hafıza kartında temalar dosyası olur.galeride.temaları aç temayı yükle.uygula.ama uygun tema inndir

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar avatar a nasıl resim koycaz.bu sitenin avatarına resim buldum ayarladım koyamıyorum

kemancım

kemancım

Üye
E50 nokia için tema yükleme şöyle oluyor: önce bilgisaydan nokia pc suite ile temayı cep telefonuna aktar hafıza kartına aktarman iyi olur bellek için. Sonra dosya yöneticisiyle bu temayı yükle yada başka bir şekilde yükle yüklemeyi tamamlayınca ARAÇLARDAN en üstte temalar var oradan açınca temayı adını göreceksin seçenekler çıkacak cep ekranda oradan önce önizleme yapabilirsin sonrada uygulayıp kullanabilirsin.

yunus6561

Üye
benim n79 um varda temaları telefona attım silerimiyorum nasıl silecem

dnzmvuslat

Üye
ben tema indirmek istiyorum ama beceremiyorm sanırmmm=((( ltfn bana yardımcı olurmusunzzzz

kedicik12321

kedicik12321

Üye
Arkadaşım yüklen miyodanmı anlamıyon ne yaaa yüklenmioooooo
:bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::sopa::aman2::nono::allalla::op:

mıstıkkağan

Üye
general mobile dst13 telefonum var tema diye bölüm yok
napcaz?

handikapp

handikapp

Üye
tema nasıl yüklenir sorusunun cevabı;
ilkönce indirdiğiniz temaya dikkat emelisiniz ..yüklediğiniz tema telefonunuza uym sağlamalı ...örn samsung telefon modellerinin birçoğuna tema yüklenmiyor....telefonunuza uyumlu temayı bilgisayara indirdikten sonra hafıza kartından telefonuza atın...eğer telefonunuz n serisi (symbian 3rd) veya 7610 vb(sybian 2rd) ise bunlarda dosya yöneticiniden hafıza kartınıza giriniz orda temanızı görüp tıklayın temanın yüklenmesi bittiğinde telefonunuzun temalar bölümüne gidip temanızı uygulamaya Koyabilirisniniz....eğer telfonunuz s40 teması yani (6300 vb.) nth uzanılı tema ise hafıza kartından telfona kaydettiğimizde hafıza kartından uygula dememiz yeterlidir....en kaliteli tema siteleri: tehkseven.net,,gallerymobile9,,ownskindir ...bun sitelerden indridğiniz temalarda kesinlikle ennn başta telefon modelinizi seçmelisiniz teşekkürler

haltie

haltie

Üye
temayı telefonunuza atın menü-araçlar-dosya yöneticisi açın.attığınız temayı bulup ok tuşuna basın hepsine okey verin bu kadar.bazı temalar sertifika hatası verebilir.cihazınızın ha.ckli olması lazım.

ayrıca pc suit kurarsanız pcye telefona atmadan direk pc üzerindende tema kurlumu yapabilirsiniz.

Üst Alt