Arkadaşlar Tema Telefona Nasıl Yüklenir ??

Sponsorlu Bağlantılar

aykut_99

Üye
tema nasıl yüklenir sorusunun cevabı;
ilkönce indirdiğiniz temaya dikkat emelisiniz ..yüklediğiniz tema telefonunuza uym sağlamalı ...örn samsung telefon modellerinin birçoğuna tema yüklenmiyor....telefonunuza uyumlu temayı bilgisayara indirdikten sonra hafıza kartından telefonuza atın...eğer telefonunuz n serisi (symbian 3rd) veya 7610 vb(sybian 2rd) ise bunlarda dosya yöneticiniden hafıza kartınıza giriniz orda temanızı görüp tıklayın temanın yüklenmesi bittiğinde telefonunuzun temalar bölümüne gidip temanızı uygulamaya Koyabilirisniniz....eğer telfonunuz s40 teması yani (6300 vb.) nth uzanılı tema ise hafıza kartından telfona kaydettiğimizde hafıza kartından uygula dememiz yeterlidir....en kaliteli tema siteleri: tehkseven.net,,gallerymobile9,,ownskindir ...bun sitelerden indridğiniz temalarda kesinlikle ennn başta telefon modelinizi seçmelisiniz teşekkürler

verdiğin siteler, özellikle tehkseven.net çok işime yaradı çok teşekkürler :)

muhammed_68_68

Üye
ben bilgisayarıma temayı indirdim arkadaşlar CEP FORUM diye siteden daha sonra karta attım olmadı .... LÜTFEN YARDIMCI OLUN:bann:

taner3737

Üye
bende superfone m8 var nasıl tema yuklerım acıl yardım

sghf-480

Üye
peki bende f 480 var nasıl tema yapıcam veya nasıl yükliyebilirim

--------------- Ekleme ---------------

samsung f480

ilker0598684

Üye
benim nokia c5 telefonum var . tema yı nereye göndersem olmuyoyor dosya yöneticisinde görünmüyor yardım ...

Üst Alt