arkadaşlar telefonlarınızda mDNIe teknolojisi açıkmı????????

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
vAllah kardeşim bugünden itibaren çok güzel oldu çok uğraştığım ve uğruna kafa patlattığım root işlemini sürümümü değiştirmeden sonunda yaptım artık çok rahat kullanıyorum cihazı :D
kardeş androidle aran nası :D

ceycey111

ceycey111

Üye
vAllah kardeşim bugünden itibaren çok güzel oldu çok uğraştığım ve uğruna kafa patlattığım root işlemini sürümümü değiştirmeden sonunda yaptım artık çok rahat kullanıyorum cihazı :D

ne mutlu sana :D
Darısı başımıza inş :D
bu arada yeni rütben hayırlı olsn :)

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
hocam s3,arc s yada htc'nin yeni modeli en az bir sene kadar bekliceksin ki fiyatlar makul olsun...madem gözün yüksekte htc sensation XE var halihazırda onu al..mükemmel ötesi :)
ya aslında yeni çıkcak bi teli yurt dışından almayı düşünüyorum s3 gibi
tabi uçuk bi fiyat olmazsa :)

ceycey111

ceycey111

Üye
evet doru dıyosn :D
neyse bı bakalım nekadara cıkcak
belkı s2 alırım :D

• Beğen
Tepkiler: ByYlmzZz
ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
bulursun yurtdışından ama sahibinden sitesini ara istersen yurtışı kayıtlı cihazlar getirtiyorlar tabi sen kendin getirtirsen çok ucuza alırsın bide çevrede havan olur kimsenin alamayacağı fiyattan almış olursun :)
kardeş almışken iyisini alıyım diyorum :D bide yurt dışından ucuza bulursam super olur :)

• Beğen
Tepkiler: ceycey111
ceycey111

ceycey111

Üye
bulursun yurtdışından ama sahibinden sitesini ara istersen yurtışı kayıtlı cihazlar getirtiyorlar tabi sen kendin getirtirsen çok ucuza alırsın bide çevrede havan olur kimsenin alamayacağı fiyattan almış olursun :)

hayırlısı kardeşim bakalım :)

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
inşAllah.ama takibimdesin ne zaman alıcaksın bakalım :) zamanın çok var bir kaç cihaz seç eksileri artıları hakkında gerekirse konu aç sonra sürpriz yaşama :)
hayırlısı kardeşim bakalım :)

ceycey111

ceycey111

Üye
inşAllah.ama takibimdesin ne zaman alıcaksın bakalım :) zamanın çok var bir kaç cihaz seç eksileri artıları hakkında gerekirse konu aç sonra sürpriz yaşama :)

Tamam kardeşim eyvallah :)

• Beğen
Tepkiler: ByYlmzZz
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...