İstek Arkadaşlar sistemim için en iyi işletim sistemi sizce hangisi

Sponsorlu Bağlantılar

Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
snn ekran kartını pek anlamadım markası versen daha iyi ama uyumlu sanırsam
saniyede 3 mb bağlantı hızın varsa torrentle 300-400 arası iner :D öyle mi iniyo :D

aynen 300 400 arası iniyor bende bilmiyorumki ekran kartımı :)
paylaşımlı paylaşımsızmı ne otür kartlar olurya onlardan bu :)

ByKatre

ByKatre

Üye
snn ekran kartını pek anlamadım markası versen daha iyi ama uyumlu sanırsam
saniyede 3 mb bağlantı hızın varsa torrentle 300-400 kb arası iner :D öyle mi iniyo :D
atı radeon x1600 series kardeş
8 in güncel hali daha önce sormuştun :D çok fazla birşey yok görünüş var bi demiştim bnde :D
8.1 daha hızlı diyorlar :)kardeş idman kullan tnctr ye bak orada vardı media fire linkleri 16in1 diye bi konu hızlı indirirsin :)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
8.1 daha hızlı diyorlar :)
yok demiştim snnkinin driverleri 8 için evt 8.1 daha hızlı ama pek fark etmiyo bn ikisini de kullandım aynı
8.1 daha hızlı diyorlar :)kardeş idman kullan tnctr ye bak orada vardı media fire linkleri 16in1 diye bi konu hızlı indirirsin :)
birde bu torrent idmandan daha hızlı ;)
aynen 300 400 arası iniyor bende bilmiyorumki ekran kartımı :)
paylaşımlı paylaşımsızmı ne otür kartlar olurya onlardan bu :)
cpu z yi kur grapicsh mi ne var ona tıkla ekran fotosunu çek at ya da anlarsan yazıyo orda markası ekran kartının

ByKatre

ByKatre

Üye
yok demiştim snnkinin driverleri 8 için evt 8.1 daha hızlı ama pek fark etmiyo bn ikisini de kullandım aynı
birde bu torrent idmandan daha hızlı ;)
cpu z yi kur grapicsh mi ne var ona tıkla ekran fotosunu çek at ya da anlarsan yazıyo orda markası ekran kartının
torrentin hızlı olduğunu bilmiyordum neyi uyumlu olmuyor ki anlamadım farklı bi görüntü mu veriyo sanki :)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
torrentin hızlı olduğunu bilmiyordum neyi uyumlu olmuyor ki anlamadım farklı bi görüntü mu veriyo sanki :)
uyumlu olmamasının tek sebebi snn ekran kartını üreten firma onu görmesi için uygun programı yani driveri yazmaması şimdi anladın mı :D

Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
gpu z yükledimde bom boş bişey görünmüyor :)

ByKatre

ByKatre

Üye
uyumlu olmamasının tek sebebi snn ekran kartını üreten firma onu görmesi için uygun programı yani driveri yazmaması şimdi anladın mı :D
anladım bu uyumluluk ayarları var onları kullansam ne olur bi de bi soru daha aygıt yöneticisinde yüklenmiş gözüküyor ama :)

Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
hiç bir şey yok bom boş name teknoloji bios falan bomboş :)

ByKatre

ByKatre

Üye
açtın mı programı ? sonra grapicsh e gelip ekran fotosunu çekip at nasıl birşey gözükmüyor
uyumluluk ayarı işe yaramaz çünkü bu sistem dosyası gibi birşey
Radeon X1600 Series (Microsoft bi şey diyo :)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
anladım bu uyumluluk ayarları var onları kullansam ne olur bi de bi soru daha aygıt yöneticisinde yüklenmiş gözüküyor ama :)
ve de yüklü görmesinin nedeni de büyük ihtimalle win7 versyonunu kurmuş
hiç bir şey yok bom boş name teknoloji bios falan bomboş :)
hmm snn pcde bir sorun var nedense hiçbirşeyi görmüyo garip ilk defa gördüm bu olayı aygıt yöneticisinden bakmayı dene o zman

ByKatre

ByKatre

Üye
anladım sağol kardeş ne yapalım w7+w8 e devam :)

Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
resimi yüklüyorum buldum heralde
bu heralde ya

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bilgisayarım yönet açılan pencerede aygıt yöneticisi görüntü bağdaştırıcı bul tıkla üstüne yazar ztndediğim yöntemle bak bakalım orda ne yazıyo
bu heralde ya
snde ztn windowsun kendi driveriyle çalışıyomuş pc driver kurmamış sanırsam wddm diyo çünküo zaman sorun olmaz merak etme oynarsın oyunlarını :D

0MG90

0MG90

Üye
Ne W7'si ya. 8.1 Pro 32bit kur arkadaşım. Bendede 2gb ram var yağ gibi akıyor 8.1 de

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
0MG90

0MG90

Üye
Yanlış yönlendirme yapmayın, bilmiyorsan yorum yapma arkadaşım!
2 gm ram ddr3, ati radeon hd3850 ile yağ gibi akıyor bende, 81 pro VL 32 bit kurulu.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Yanlış yönlendirme yapmayın, bilmiyorsan yorum yapma arkadaşım!
2 gm ram ddr3, ati radeon hd3850 ile yağ gibi akıyor bende, 81 pro VL 32 bit kurulu.
bana mı diyorsun bnm win 8 kur diyen ilk :ehe

Gallahad

Gallahad

Üye
    Konu Sahibi
aboooo :) arkadaşlar anket yapıyorum 8.0 diyenler yazsın 8.1 diyenler yazsın olmucak böyle :)

0MG90

0MG90

Üye
bana mı diyorsun bnm win 8 kur diyen ilk :ehe
7 kur diyenlere diyorum
Kaç yıldır 7 kuruluydu, 2 saat açılmasını bekliyordum açıldıktan sonrada 2 saat gerekli uygulamaları çalıştırmasını, oynadığım online fps oyunlarında da kasıyordu 8.1 pro kurdum rahatladım

Üst Alt