arkadaşlar n79(yardımmmmm!!!!!!) :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xinanux

Üye
1. Mobile_Security uygulamasını kurun. * Reset ile ilgili birşey sorarsa hayır diyin. 2. tmquarantine klasörünü x-plore aracılığıyla olduğu gibi C'ye atın.
Ama tekrar dikkatinizi çekiyorum
klasör halinde atın içindekileri
falan değil. 3. 1'de kurduğumuz program varya hani (menüde kırmızı ikon
çıkar zaten) ona girin options- Quarantine list'i açın ve içindeki herşeyi seçip Restore'ye basın. (yani oradaki 3 dosyayı da
restore yapacaksınız- geride
dosya bırakmayın) 4. RomPatcherPlus_3.1_LiteVersion adlı programı kurun ve içine
girince 2 tane yama görürsünüz.
onları aktif yapın. (Aktifken yeşil
olur, pasifken ise mavi)
Yükledikten sonra internete
bağlanma probleminiz olursa Mobile_Security silersiniz. İşte bu

ilyas abi konu açmışsın :D

'h716043'

'h716043'

Üye
yokya alıntı symbianist konusu

besim.farhan

besim.farhan

Üye
    Konu Sahibi
abi sen bana hack yapmayı anlatıyorsun ben adım gibi biliyorum ki bunu.. Bu mu yani çözüm?

denizyildizi345

denizyildizi345

Üye
kardeş telefonu flashla hafıza kartını biçimlendir sonra üst konudaki hack yöntemini uygula olması gerek aklıma başka birşey gelmiyor.

'h716043'

'h716043'

Üye
eee senin sorun ne bunları yaparsan yükleme olur

besim.farhan

besim.farhan

Üye
    Konu Sahibi
abi konunun en başında üstüne başa basa dedim ki hack sorunum yok sis sisx jar hiç yüklemiyor...

'h716043'

'h716043'

Üye
format attın sonra xplore yi nasıl yukledin onu anlamdım ben

----------Eklendi @ 13:17:38 ---------- Yazıldı @ 13:16:34 ----------

bu arada seni tanımak güzeldi ilyas abi birazdan süresiz yasak alırım bir tane mod bozuntusuyla kavga ediyorum aşağıda....

Senide tanımak güzeldi sende bayağı bi yükleniyorsun adama zaten yazmışsın uyuz oluyorum diye

xinanux

Üye
hak etmişti...

'h716043'

'h716043'

Üye
ben bi kere çattım süresiz ban yedim bidaha karışmıyorum ne yaparlarsa yapsınlar ne olsa mod onlar bizim işimiz değil anca bukadar yazabiliyorum

besim.farhan

besim.farhan

Üye
    Konu Sahibi
abi yılı 2010 yapınca yüklüyorum.. Sen benim derdime çare bul bulabilirsen :(

'h716043'

'h716043'

Üye
senin tel hackli değil haberin olsun

AHKE

AHKE

Üye
*3yes on off tusuna aynı anda basıp hard format at.buyuk ihtimal telefonun yukleyici komutuna bisey olmuş.yada yeniden yazılım at

'h716043'

'h716043'

Üye
yükleme de sorun yok tarihi geri alınca yüklüyor

besim.farhan

besim.farhan

Üye
    Konu Sahibi
3*yes açma kapama düğmesini 4-5kez demedim yüklediğim uygulamaları bile silmiyor.. *#7370# yaptım fabrika ayarlarını geri yükledi sonra x-plore'yi kurdum(tarihi 2010yaptığım için yükledi..) sonra maxicep'ten indirdiğin ve yukarıdaki sertifikaya son dosyalarını yaptım oldu.. Iki gün kullandım bütün uygulamalarımı yükledim.. Bu sabah bi program yüklemeye çalışırken yine aynı hataları vermeye başladı.. Yani dosyayı açıyorum yüklensin mi diyor yükle diyorum sonraki seçeneğe devam diyorum tekrar hiçbir uyarı vermeden yüklemesini yapacağım dosya üzerinde duruyor... Ne yapmam gerekiyor hack sorunu yok telefon hackli zaten.. Başka fikri olan var mi?

'h716043'

'h716043'

Üye
Allah yardımcın olsun o zaman benim aklıma gelenler bunlar

mstf_l

mstf_l

Üye
bir daha format attın mı biraz salakca ama denesene ben sorununu tam anlamadım zaten :D

Leftup Team

Üye
çünkü n79 da multimedia tuşu var o yüzden hard format atamamış olabilirsin???

mstf_l

mstf_l

Üye
soft format at zaten aynı yola cıkar herde gerek yok

besim.farhan

besim.farhan

Üye
    Konu Sahibi
multi medya falan dediniz ama peki nasıl oluyor n79'da hard format??

Ayrıca mecburen fabrika ayarlarına çevirecegim galiba olmuyor çünkü :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt