Arkadaşlar Modem Alacağım Yardım ( ACİL )

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Modem Alacağım Yardım ( ACİL )
Ttnetin verdiği modemi kullaniyordum Marka modeli Huawei:HG655d isimli modem fakat bugün bozuldu kaç yıldır kullanıyorum yani garantisi felan da yok zamanında fibere geçiş yaptığım için ttnet teknik servisi ücretsiz vermişti

Şuan TTNet ücretsiz modem veriyor mu eğer vermiyor ise TTNet in sattığı modem mi almak mantıklı yoksa Teknosa Vatan PC gibi yerlerden almak mı mantıklı acil yorumlarınızı bekliyorum

▂_ ▄_ ▅_ €/\/\[emoji768]€ _▅ _▄ _▂

• Beğen
Tepkiler: Tek Bilgin

Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
Hepsiburada dan
Asus modem al.
TTNET Ücretli veriyor modemi.
TP-Link marka modem veriyor. O kadar da iyi sayılmaz

YouTube : Tek Bilgin

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Eski ürünün resimleri

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çift Bant Al Güzel Bİşey Olsun

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Çift Bant Al Güzel Bİşey Olsun
Çift bant özellikli TTNet in modemi var mı ? Ve TTNet ücretli modem veriyor ise TTNet in modemini almalimiyim ? Ve hangi modemi önerirsiniz bugün halletmem lazım modem işini çünkü

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ☪ [_Σ_M_R_Σ_] ☪ █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

Son düzenleme:
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Hepsiburada dan
Asus modem al.
TTNET Ücretli veriyor modemi.
TP-Link marka modem veriyor. O kadar da iyi sayılmaz

Hepsi buradadan gelmesini bekleyemem bana tavsiyenizi model olarak sunarsaniz sevinirim [emoji106]

Arkadaşlar TTnet Hibernet tarifesinde 24 mgbt hız alıyorum buna uygun eski modemi aratmıyacak bir modem önerirmisiniz fiyatı öyle uçuk noktalar olmasın lütfen
VATANBilgisayar : ASUS DSL-N16 300MBPS VDSL2 DESTEKLİ KABLOSUZ-N 4 PORT ADSL2+ MODEM
LİNK:
ÖNERİRMİSİNİZ ARKADAŞLAR TTNETİN VERECEGİ MODEM İN ÜCRETİ NE KADAR BİLMİYORUM AMA BUNU ALSAM NASIL OLUR ?
Arkadaşlar Yardımcı olacak bilir kişi yokmu koskoca Maxicepte ?:close_tema:

• Beğen
Tepkiler: Tek Bilgin
Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
o modem güzel alabilir siniz.

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
asus modem güzel seçenek olur airtes düşünürmüsünüz

veli-_-802

veli-_-802

Üye
Ttnet ücretsiz vermez taksitli verir. :) bence kendin mağazadan al. Ben Airties kablosuz kullanıyorum gayet memnunum.

• Beğen
Tepkiler: emreli01
franklinda

franklinda

Üye
Birincisi ttnet sizin temel ihtiyacınızı karşılayacak şekilde modem satıyor ve hizmet politikası gereği uygun görmediği özelliklerin kısıtlandığı ve firmaların perakende satıştaki birebir aynı modelinden biraz kırpılmış özellikleriyle ayrışan ürün veriyor size buda sizin modemden tam performans almanızı önlüyor o nedenle ttnetten almayın mecbur değilsiniz :)

asusun bu ürünü işinizi görecektir yalnız fiyat dolar bazlı esnek seyirde uygun fiyata buldunuz alırsınız :)

• Beğen
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Birincisi ttnet sizin temel ihtiyacınızı karşılayacak şekilde modem satıyor ve hizmet politikası gereği uygun görmediği özelliklerin kısıtlandığı ve firmaların perakende satıştaki birebir aynı modelinden biraz kırpılmış özellikleriyle ayrışan ürün veriyor size buda sizin modemden tam performans almanızı önlüyor o nedenle ttnetten almayın mecbur değilsiniz :)

asusun bu ürünü işinizi görecektir yalnız fiyat dolar bazlı esnek seyirde uygun fiyata buldunuz alırsınız :)

Bendeki Huawei 655d nasıl bir modem ?

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ [emoji1279] [_Σ_M_R_Σ_] [emoji1279] █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Ttnetin verdiği modemi kullaniyordum Marka modeli Huawei:HG655d isimli modem fakat bugün bozuldu kaç yıldır kullanıyorum yani garantisi felan da yok zamanında fibere geçiş yaptığım için ttnet teknik servisi ücretsiz vermişti

Şuan TTNet ücretsiz modem veriyor mu eğer vermiyor ise TTNet in sattığı modem mi almak mantıklı yoksa Teknosa Vatan PC gibi yerlerden almak mı mantıklı acil yorumlarınızı bekliyorum

merhaba,bizdede aynı model modem vardı ttnet tarafından verildi ,2.ciye ücretsiz modem alamadık eski modemi alıp faturaya ek olarak tplink td-w9970 modem verdiler:)

franklinda

franklinda

Üye
Sizdeki modemin neredeyse %50 özelliği kısıtlı maalesef önerdiğim asus modem ile çok daha fazlasına sahip olacaksınız uygun fiyatlı bulursanız bir düşünün bence memnun edecektir sizi :)

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Sizdeki modemin neredeyse %50 özelliği kısıtlı maalesef önerdiğim asus modem ile çok daha fazlasına sahip olacaksınız uygun fiyatlı bulursanız bir düşünün bence memnun edecektir sizi :)
kardeşim bendeki Huaweı HG655d modelini değiştirmedim konuyu açtıktan sonra kullanmaya devam ediyorum fakat şu an bu modemimin bana göre Wifi Kopma sorunu oluyor bu 3 5 saniye sürdüğü için modem denmidr TTNET midir emin olamıyorum öncelikle bu durumu tespit etmem için bir yol varmıdır eğerki yoksa Sizin Önerdiğiniz modemi Aldığım taktirde Huaweı 655D modeline Göre artıları nelerdir Yazarsanız Çok sevinirim
merhaba,bizdede aynı model modem vardı ttnet tarafından verildi ,2.ciye ücretsiz modem alamadık eski modemi alıp faturaya ek olarak tplink td-w9970 modem verdiler:)
Faturaya ek olarak aldığınız TP-Link Modemi Kaç TL e denk geldi Birde Keşke Bu modeme bu parayı vereceğime ücretli modem alsaydım diomsnz ?

franklinda

franklinda

Üye
Bu tespit etmenin yolu başka bir modemi aynı hatta denemek ki bir arkadaşınızın yakınınızın modemini deneyin eğer sorun devam ederse hattandır nispeten iyileşme varsa modem kaynaklıdır eğer bina içi tesisatınız eski ise ondan kaynaklı da olabilir aralarındaki fark ise "Torrent Bulut VPN EWAN 3G/4G DLNA Ebeveyn Kontrolü Destekli ADSL2+ VDSL Fiber Destekli Gigabit Modem Router" dan ibaret ve mevcut ürününden daha iyi bir ürün :)

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Bu tespit etmenin yolu başka bir modemi aynı hatta denemek ki bir arkadaşınızın yakınınızın modemini deneyin eğer sorun devam ederse hattandır nispeten iyileşme varsa modem kaynaklıdır eğer bina içi tesisatınız eski ise ondan kaynaklı da olabilir aralarındaki fark ise "Torrent Bulut VPN EWAN 3G/4G DLNA Ebeveyn Kontrolü Destekli ADSL2+ VDSL Fiber Destekli Gigabit Modem Router" dan ibaret ve mevcut ürününden daha iyi bir ürün :)
Modem bulabilirsem birde öyle deneyim olmadı

cihanata_1

cihanata_1

Üye
kardeşim bendeki Huaweı HG655d modelini değiştirmedim konuyu açtıktan sonra kullanmaya devam ediyorum fakat şu an bu modemimin bana göre Wifi Kopma sorunu oluyor bu 3 5 saniye sürdüğü için modem denmidr TTNET midir emin olamıyorum öncelikle bu durumu tespit etmem için bir yol varmıdır eğerki yoksa Sizin Önerdiğiniz modemi Aldığım taktirde Huaweı 655D modeline Göre artıları nelerdir Yazarsanız Çok sevinirim

Faturaya ek olarak aldığınız TP-Link Modemi Kaç TL e denk geldi Birde Keşke Bu modeme bu parayı vereceğime ücretli modem alsaydım diomsnz ?
24 ay boyunca faturaya ek 10 tl den 240tlye geliyor,modemden gayet memnunuz işimizi görüyor:)

• Beğen
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi

Bana sunacağım iki lintekinden hangisi ni önerirsin ?

Link 1:.

Link 2 :.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Bana sunacağım iki lintekinden hangisi ni önerirsin ?

Link 1:.

Link 2 :.
1. nin modem özelliği yok zaten:)

Üst Alt