arkadaşlar eti cam corder 2nin register şifresi ya

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hypnotic_free

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar eti cam corder 2nin register şifresi ya
arkadaşlar eti camcorder 2 yukledim ama şifre istio.
0 dienler oldu denedim olmadı. acaba şifresini bilen varmı bana yardım edin lutfen...

__Midas__

__Midas__

Üye
muhtemelen 12345 dir.

hypnotic_free

Üye
    Konu Sahibi
olmuo yaa denedim walla 12345 i kabul etmedi :((

wapcimor

Üye
walla 6600 da o sifreleri kabul etmiyo.biz 6670 de denedik 12345 oldu.6600 da olmuyo.sitedeki camcorder 2.00 ı yükle o full.

bassavci

bassavci

Üye
arkadasım benimde 6600 ilk yukledigimde olmadi ama telefona format attiktan hemen sonra program calısıyor. formattan belli bir sure sonra program yuklenmiyor unutma. ayrıca programı yukledikten sonra ac ve sag tusa bas sonrada 1 tusuna bas bir kutu cıkacak 11111 gir. muhtemelen calısacak. ben sorunsuz kullanıyorum.
sunu kesinlikle unutma format atınca telefondaki butun bilgileri ve verileri kaybedeceksin. bunun icin format atmadan once rehber fotolar sesler notlar gibi verileri kart hafızasına veya bilgisayara yolla...(sonra uzulme)
format atmak icin tel ekranında birsey yokken sunu yaz
*#7370#
basarılar.
umarım sorununu cozersin....

akrepkral

akrepkral

Üye
valla iyi oldu birda arkadaşlar şu var camcoderin 2 iyi çekim yapmıyor ayarlar aynı ama ilk versiyonu mayyak çekim yapıyor arkadaşlar inanmıyor öyle çekim yaptığınayani bence biri daha iyi .........bassavci arkdaşıda bu yaralı bilgiyi verdiğin bilgi için saĞOLL...

umtbsc

umtbsc

Üye
ben de 12345 yapıyorum yada 11111 yaptım olmadı yardımcı olur musunuz 6600 kullanıyorum

KALOLAR

Üye
eti cam caderin şifresi nedir?

deeppit

deeppit

Üye
code pls

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...