Galaxy S6 Edge Yazılım güncelleme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Yazılım güncelleme Sorunu
Arkadaşlar merhaba

Çok ilginç ötesi bir şekilde bugün çıkan nougat güncellemesini bilgisayardan yapayım dedim birşeyler oldu telefon kapandı açıldı falan daha sonra ekranda şu mesaj çıktı An error has occurred while updating the device software. Use the Emergency recovery function in the Smart Switch PC software, neyse daha sonra canlı destek ten destek istedim bana Smart Switch üzerinden acil durum üretici yazılımı başlatma seçeneğini kullanmamı söyledi yaptım. Ne kadar denediysem ne yaptıysam %95 ten ileri gitmiyor smart switchte yaklaşık 2 saattir 95 te kaldı bunun çözümünü bilen varmı

Not: Cihazın garantisi var garantiyi bozmadan düzeltmem lazım yardım edin lütfen.
not2: stock rom indir kur diyebilirsiniz öneri olarak, sammobile vs de fq için stock rom yok

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
geçen benim telefonda kurcalarken brick ettim ama smart switch ile düzelttim konu da açtım istersen gir bak:
Yardım - Samsung Smart Switch ile Telefona Orjinal Yazılım Yükleme/Telefonu Kurtarma

acil yazılım güncelleme değil sıfırdan telefonuna en güncel sürüm kurulacak yukarıdaki verdiğim linkte yazanları yaparsan.
aoun şurda başlıyor zaten onu yaparken %95 te takılı kaldı saat 12 de yaptım saat 15:35 hala öyle en sonunda çıkardım kabloyu falan. Cache temizlemen lazım diyorlar şimdi bir yerden stock rom buldum onu flashlayıp cache temizliyip sonra oradaki gibi tekrar yapıcam

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Çok kurcalama ben de çok kurcaladım iyice bozmadan teknik servise gönderecektim ki bu yazı denk geldi nette şimdi sıfırlanmış halde kullanıyorum telefonu.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Çok kurcalama ben de çok kurcaladım iyice bozmadan teknik servise gönderecektim ki bu yazı denk geldi nette şimdi sıfırlanmış halde kullanıyorum telefonu.
bide onu deniycem olmadı servise götürücem zaten benlik bir olay değil garanti dışı kalmaz cihaz

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Çok zaman geçmeden Yetkili Teknik Servise gönderin kullanıcı hatası demiyeceklerdir :oke:

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda-
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Çok zaman geçmeden Yetkili Teknik Servise gönderin kullanıcı hatası demiyeceklerdir :oke:
internetten stock rom buldum 6.0.1 FQ için zar zor onu flashladım şimdi bir sorun yok gibi görünüyor otadan 7.0 a güncelliycem
aman diyim smart switchten temiz geçiy yapayım falan diye düşünmeyin direk ota dan güncelleyin nedense S6 Edge de sıfır yazılımı indirip kuramıyor hem Kies hem smart Switch

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Valla yazilim korumasi oldugu icin odinle flashlayip rom atamadim smart switch ile cok daha kolay ustelik en guncel yazilimi kuruyor telefondan telefona degisiyor demekki.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Valla yazilim korumasi oldugu icin odinle flashlayip rom atamadim smart switch ile cok daha kolay ustelik en guncel yazilimi kuruyor telefondan telefona degisiyor demekki.
smart switch olayını ilk yapanlardan birisi benim. Sanırım rom kaynaklı bir sorun var. Hiçbir şekilde smart switch yapmadı. Yazılım koruması var evet ama stock rom atarsanız sıkıntı olmuyor ben attım 6.0.1 stock olarak şimdi pc den normal güncellemne yapıyorum

Telefon ayarlarından yapınca otadan 980 mb gösterirken smart switch 1900 mb gösterdi 1 gb fark var ne acaba merak ettim

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
smart switch olayını ilk yapanlardan birisi benim. Sanırım rom kaynaklı bir sorun var. Hiçbir şekilde smart switch yapmadı. Yazılım koruması var evet ama stock rom atarsanız sıkıntı olmuyor ben attım 6.0.1 stock olarak şimdi pc den normal güncellemne yapıyorum

Telefon ayarlarından yapınca otadan 980 mb gösterirken smart switch 1900 mb gösterdi 1 gb fark var ne acaba merak ettim
Bende samsungun resmi sitesinden stock rom indirdim ancak odin ile hiçbir şekilde flashlayarak romu kuramadım. Smart Switch ile çözdüm sorunumu.

senolsenol1

Üye
Smart switchle Telefonu kurtary diyorum en sonra kod istiyor bu ne kodudur arakdaslar?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kardeşim kurtarma kodu filan yok bende o kodu girmeden kurdum sistemi.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Kiesten dene

Üst Alt