Yardım TElefonum fabrika ayarlarından sonra bozuldu


Dovahkiin26

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar öncelikle konuyu dogru yerdemi bilmiyom yeni uyeyim herneyse ben telefonu fabrika ayarlarına dondurum dedimtelefon önce yeniden başladı sonra samsung yazısı çıktı 2 dk bekledim kıpırdama yok bende bataryayı çıkardım tekrar açtım önce dil seç yeri geldi ordan türkçe sonra wifi yeri geldi ben wifi seçip şifremi yazdım baglandı sonra saat ayarı geldi ayarladım devam et dedim sonra ekran simsiya ustte batarya wifi saat var ne yapmalıyım lütfen yardım edin bu arada telefon rootluydu birde telefon yurduısından geldi şimdiden teşekkurler
yardım edin lutfen
 
baskahmet

baskahmet

Üye
Marka model?
 
mevlut

mevlut

Üye
videoyu izleyerek romu tekrar kurmayı deneyebilirsin...
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt