Arkadaşlar Eset Beni Mahfetti !

Sponsorlu Bağlantılar

 • 20 Eylül 2013
 • 462 Okunma
 • 6 Cevap

 1. 20 Eylül 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Merhaba arkadaşlar. Fazla uzatmadan konuya giriyorum ben esetnod32 5 midir nedir o salakça şeyi kurdum sonra oyuna girdim oyunlar airrivals ile LoL sonra çıktım biraz foruma takıldım neyse tam oyuna gircem eset virüs uyarısı gibi bişey çıkardı girdim baktım system32 içinde bir dosya bulmuş sildim onu sonrada oyuna girdim lolde karakter seçiminde takıldı sunucu hatası verdi tamam olabilir dedim sonra bidaha ve tam 4 kez aynı yerde neyse airrivalsa girdim oda oyuna giriyo tam 30 sn geçiyo pat oda sunucu hatası deyip zırt diye kalıyo gözünüzü seveyim ne yapmam lazım sistem geri yükleme yaptım eseti kaldırdım yok nafile yardımcı olurmusuz???
   


  Yazan: doqukans2

  Sponsorlu Bağlantılar
 2. 20 Eylül 2013 #2

  By_Casparov

  By_Casparov

  karantina listesine bi bak oyunun dosyasını engellemştr büyük ihtimal. cra ck yapılırken falan bu sorunları antivirüsler yapabliyo.
   
 3. 20 Eylül 2013 #3

  u_cosar

  u_cosar
  karantinasına bak esetin ve onu serbest bırakmasını sağla
   
 4. 20 Eylül 2013 #4

  cyborg78

  cyborg78
  Eseti kaldırdım diyo, hmm ozaman oyunu bida yükliycen, genelde cra ck'lerde sorun çıkaryo bu fürüs tarayıcılar, acaba o cra ck'lerde pc'nin içine giren bişeymi var ? olurmu olur şüpeli durum ama napçan işte yüklyoz genede
   
 5. 20 Eylül 2013 #5

  By_Casparov

  By_Casparov
  virüs tarayıcıları neden crackleri virüs diye görür biraz oku da gel arkadaşım.. Biraz da yazma çalışması yap
   
 6. 20 Eylül 2013 #6

  cyborg78

  cyborg78
  Bi yerden okudum şimdi bi forumdan
  /// cra ck dosyalarına güvenemezsin zaten. Adam içine istediğini koyar. Sen crackledim zannedersin ama bilgilerinde karşı tarafa postalanıyodur belki aynı anda, bilemezsin. ///
  __ Yazıma gelince yazıda birşey yok, ben "transit" "yazıyom" yazılarımı "fecbuk"taki gib, "fecbuk alemigibi"
  "hörmetler.
   
 7. 20 Eylül 2013 #7

  doqukans2

  doqukans2
  Arkadaşlar düzelttim scf /scannow sağolsun toparladı düzeldi şimdi geldi sıra internete oyuna girene kadar defalarca sık sık sık sık sık sık ....... sık kopuyor sunucu hatası veriyor neyse bu ttnettenmi modemdenmi yoksaaa notebooktanmı(wifi yazılımı güncellemesi olabilir ne biliyim güvenlik duvarı olabilir ) ? sizce sorunne ?
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/07/2019 - 11:22