Arkadaşlar Eset Beni Mahfetti !

Sponsorlu Bağlantılar

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Eset Beni Mahfetti !
Merhaba arkadaşlar. Fazla uzatmadan konuya giriyorum ben esetnod32 5 midir nedir o salakça şeyi kurdum sonra oyuna girdim oyunlar airrivals ile LoL sonra çıktım biraz foruma takıldım neyse tam oyuna gircem eset virüs uyarısı gibi bişey çıkardı girdim baktım system32 içinde bir dosya bulmuş sildim onu sonrada oyuna girdim lolde karakter seçiminde takıldı sunucu hatası verdi tamam olabilir dedim sonra bidaha ve tam 4 kez aynı yerde neyse airrivalsa girdim oda oyuna giriyo tam 30 sn geçiyo pat oda sunucu hatası deyip zırt diye kalıyo gözünüzü seveyim ne yapmam lazım sistem geri yükleme yaptım eseti kaldırdım yok nafile yardımcı olurmusuz???

By_Casparov

By_Casparov

Üye
karantina listesine bi bak oyunun dosyasını engellemştr büyük ihtimal. ***** yapılırken falan bu sorunları antivirüsler yapabliyo.

u_cosar

u_cosar

Üye
karantinasına bak esetin ve onu serbest bırakmasını sağla

cyborg78

cyborg78

Üye
Eseti kaldırdım diyo, hmm ozaman oyunu bida yükliycen, genelde *****'lerde sorun çıkaryo bu fürüs tarayıcılar, acaba o *****'lerde pc'nin içine giren bişeymi var ? olurmu olur şüpeli durum ama napçan işte yüklyoz genede

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Eseti kaldırdım diyo, hmm ozaman oyunu bida yükliycen, genelde *****'lerde sorun çıkaryo bu fürüs tarayıcılar, acaba o *****'lerde pc'nin içine giren bişeymi var ? olurmu olur şüpeli durum ama napçan işte yüklyoz genede
virüs tarayıcıları neden crackleri virüs diye görür biraz oku da gel arkadaşım.. Biraz da yazma çalışması yap

cyborg78

cyborg78

Üye
Bi yerden okudum şimdi bi forumdan
/// ***** dosyalarına güvenemezsin zaten. Adam içine istediğini koyar. Sen crackledim zannedersin ama bilgilerinde karşı tarafa postalanıyodur belki aynı anda, bilemezsin. ///
__ Yazıma gelince yazıda birşey yok, ben "transit" "yazıyom" yazılarımı "fecbuk"taki gib, "fecbuk alemigibi"
"hörmetler.

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar düzelttim scf /scannow sağolsun toparladı düzeldi şimdi geldi sıra internete oyuna girene kadar defalarca sık sık sık sık sık sık ....... sık kopuyor sunucu hatası veriyor neyse bu ttnettenmi modemdenmi yoksaaa notebooktanmı(wifi yazılımı güncellemesi olabilir ne biliyim güvenlik duvarı olabilir ) ? sizce sorunne ?

Üst Alt