Arkadaslar cok onemlı

Sponsorlu Bağlantılar

b.a10

b.a10

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar cok onemlı
arkadaslar 5800 kullanıyorum, ınternet baglantısı sureklı acık kalsın ıstemıyorum. ayarları da sılıyorum kapatmak ıstedıgımde ama cok ugrastırıyo bu benı. yok mu ınternetı acıp kapatmak ıcın kullanabılcegımız bı program nolur bırı soylesın

fmartin

fmartin

Üye
Sadece sembol olarak kalıyor olabilir mi acaba takılma gibi falan ? bende de öyle oluyordu Nokia N95'te

b.a10

b.a10

Üye
    Konu Sahibi
yok usta kırmızı tusa basılı tutup ınternet bıtırılsın mı dıyo evet dıyorum whatsapptan dolayı galıba tekrar nete baglanıyo

fmartin

fmartin

Üye
whatshappı kaldır öyle dene hocam bak bakalım ondan mı kaynaklanıyor

Hasand.

Hasand.

Üye
belle topbar ındıro mobıl verıyı kesıyor

b.a10

b.a10

Üye
    Konu Sahibi
denedım usta olmadı. belle top barıda ındırdım baglantıyı kesıyo ama bı sure sonra yıne gelıyo ınternet bunun bı cozumu yok mu acaba :)

Hasand.

Hasand.

Üye
tele format at

b.a10

b.a10

Üye
    Konu Sahibi
kızacaksınız da formatta attım olmuyo yanı hıcbı sekılde olmuyo yanı bı program yoksa olmaz bu ıs

Hasand.

Hasand.

Üye
kardeş ofw kullanıyorsan cıhaz cfw yukle veya guncelle

b.a10

b.a10

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: fmartin
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
mobil veriyi kapatmak istiyorum diyorsun, whatsapp kapatmayı buluyorsun :) önce girişini doğru yapman lazımdı, bir ekleme de ben yapayım, Rompatcher uygulaması için BlockGPRS diye bir yama var, bunu uygulayınca hiçbir program internete erişim sağlamamaktadır

b.a10

b.a10

Üye
    Konu Sahibi
kardes whatsapptan dolayı mobıl verı sureklı acık oluyo ondan whatsappı kapatma programıyla buna cozum buldum. whatsapp kapalıyken ınternete gırınce ınternet gelıyo cıkınca kendılıgınde kapanıyo :) dedıgın programlar nasıl acıklama yapar mısın :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
rompatcher, yamalarını forumda bulursun ararsan

b.a10

b.a10

Üye
    Konu Sahibi
telefonu zorla bı suru yama fılan var ıcınde