ArkadaşLar Birkaç Sorum Var .. Yardım >>

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batukl

Üye
    Konu Sahibi
ArkadaşLar Birkaç Sorum Var .. Yardım >>
biraz araştırdım ama istediğim cevapları bulamadım.epeydir telefonlarla ilgilenmiyordum yeni telefon aldım ve anlayamadığım terimler görüyorum :)

1. CFW ne demek arkadaşlar hızlı CFW felan diye sözler geçiyor
2.5800 Telefon kullanıyorum ve bataryam çok kısa sürede bitiyor daha yeni aldım 2. el felanda değil ilk başta 12 saat şarj edemedim daha 2-3 gün sonra vaktim oldugunda 12 saat şarj ettim forumda neler gördüysem uyguladım ama nafile.yani toplam 20-30 dk müzik anca dinliyorum 15 dk felanda internet giriyorum 20 saatte falan bitiyor şarjım.buna bi yardımcı olurmusunuz bataryadamı sorun var acaba orjinal birde
3.Bazı uygulamaları yüklerken sertifika hatası veriyor ve yüklenmiyor programlar veya uygulamalar.Buna bir çözüm yokmu nerdeyse beğendiğim tüm oyunlar sertifika hatası verdi hatayı tam hatırlamıyorum ama kısa bi yazı içinde sertifika kelimesi geçiyor ve servis sağlayıcısıyla görüşün diyor.

Arkadaşlar bu 3 konuda bana yardımcı olabilirseniz çok müteşekkür olurum aradım bulduklarım bana yetmedi

umursavass

umursavass

Üye
Cfw custom firmware demek :)

onuda biraz araştırırsan anlarsın zaten dostum

bende bu terimleri PSP sahibi olduğumdan biliyorum az biraz ama forumda genelde mevcut herşey :)

batukl

Üye
    Konu Sahibi
+++++++++++++++++++++++++

tayyip34

tayyip34

Kapalı Hesap
biraz araştırdım ama istediğim cevapları bulamadım.epeydir telefonlarla ilgilenmiyordum yeni telefon aldım ve anlayamadığım terimler görüyorum :)

1. CFW ne demek arkadaşlar hızlı CFW felan diye sözler geçiyor
2.5800 Telefon kullanıyorum ve bataryam çok kısa sürede bitiyor daha yeni aldım 2. el felanda değil ilk başta 12 saat şarj edemedim daha 2-3 gün sonra vaktim oldugunda 12 saat şarj ettim forumda neler gördüysem uyguladım ama nafile.yani toplam 20-30 dk müzik anca dinliyorum 15 dk felanda internet giriyorum 20 saatte falan bitiyor şarjım.buna bi yardımcı olurmusunuz bataryadamı sorun var acaba orjinal birde
3.Bazı uygulamaları yüklerken sertifika hatası veriyor ve yüklenmiyor programlar veya uygulamalar.Buna bir çözüm yokmu nerdeyse beğendiğim tüm oyunlar sertifika hatası verdi hatayı tam hatırlamıyorum ama kısa bi yazı içinde sertifika kelimesi geçiyor ve servis sağlayıcısıyla görüşün diyor.

Arkadaşlar bu 3 konuda bana yardımcı olabilirseniz çok müteşekkür olurum aradım bulduklarım bana yetmedi
1.CFW= Kardeşim bu terim C6 FIRMWARE yani c6'nın yazılımı demektir. Bu yazılımı yükleyince telefon N97 gibi oluyor (ev ekranı widget vs.).Tabiki sadece c6 değil diğer modifiyeli yazılımlarda oluyor...

2.Batarya sorunu= Eğer elinde farklı pil varsa onunla dene olmadı servise ver. İnan bakmadan da bişey diyemem.

3.Sertifika= Bu sorunuda Maxicep aramadan OPDA diye aratırsan sorunun düzelir, yada hackli yazılım kullan, oda olmadı hellox prog. vardı onu cihaza yükleyince sorun kalkıyodu. Valla benden bu kadar eğer yanlış bir yer varsa düzeltin.

SilentOne

SilentOne

Üye
bu arada cfw ---- COSTUM FIRMWARE demek yani misal telefonun v 51 mi orjinal FIRMWARE dosyasını indiripnu üzerinde istediqin gibi deqişiklik yapmak tabi bunu yapması zor tabi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt