arkadaşlar bi yardım lütfeen: nokia c7-00 gps

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mmb7982

mmb7982

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bi yardım lütfeen: nokia c7-00 gps
öncelikle selamlar

sorunum gps ile alakalı.c7 kullanıcısıyım.aldığım zaman symbian 3 yüklüydü.tümleşik gps açık olduğu zamanlarda boş alanda isem biraz vakit geçtikten sonra konumu bulabiliyordu.daha sonra anna kurdum ve bazen bulup bazen bulmamaya başladı zamanla anna versiyonları çoğalınca belleye geçene kadar arada sırada takılma yapsada genelde kullananabiliyordum.ama tam randımanlı kullanamadım şöyle rahat rahat.şuan belle yüklü telefonda ama yardımlı gps seçili olmadan hiç bulmuyor konumu.yardımlı gps i seçtiğim takdirdede farklı yerler gösteriyor (mesela en son 3.6 km uzaklıkta bi yer buldu ve tekrar konum aramaya başladı yaklaşık 10 dk dırda aramakta).yani sürekli arıyo buluyo biraz zaman geçince yeniden aramaya başlıyo.sygic ve garmin denememe rağmen sonuç aynı.şuan belle yüklü olmasa servise vereceğim ama ne derler bilemiyorumda.
neden kaynaklandığına dair fikri olan arkadaş varmı acaba?ne yapmalıyım lütfen bi yardım....

fatih_123

Üye
google maps i dene bakalım sonuç aynı mı? (bu arada ovi maps uzun sürede buluyo konumu haklısın yazılımsal bir sıkıntı olsa gerek.) ben google mapsı açtığımda konumu bulmuş oluyo zaten :D ovi maps dakikalarca aradığı oluyo. demek istedğim google maps da sıkıntı çıkmazsa sorun snn yazılımındandır. telefona yeniden flash at

mmb7982

mmb7982

Üye
    Konu Sahibi
google maps in son sürümünü indirdim ama oda ilk açmamda çalıştı gps ararken kapandı bir dahada açılmadı :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt