Arkadaşlar 10 kasımda lütfen profil resmimize atamızın resmini koyalım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Zaten bu işler izinle olsaydı..böyle tartışmalar çıkmazdı ayrıca konuya cevap yazarak hata yaptığımı belirtim..konu uzamasa hoş olur Mr.Negative

Mr Negative ne demektir veya hangi hakla site sahibi ya da bir yöneticiye hitaben yazabiliyorsunuz? Cevabı yazan Preator, siz Negative bile demeden Mr Negative yazıyorsunuz.

Sanırım diğer üyelerden bir farkınız olduğuna inanıyorsunuz eski yönetici olduğunuzdan dolayı. Ama dikkat et, karşımızaki herkes eşittir. Eski yeni farketmez. ;)

jöly

Üye
Mr Negative ne demektir veya hangi hakla site sahibi ya da bir yöneticiye hitaben yazabiliyorsunuz? Cevabı yazan Preator, siz Negative bile demeden Mr Negative yazıyorsunuz.

Sanırım diğer üyelerden bir farkınız olduğuna inanıyorsunuz eski yönetici olduğunuzdan dolayı. Ama dikkat et, karşımızaki herkes eşittir. Eski yeni farketmez. ;)
:alkis:alkis:alkis

Ozan

Ozan

Admin
Zaten bu işler izinle olsaydı..böyle tartışmalar çıkmazdı ayrıca konuya cevap yazarak hata yaptığımı belirtim..konu uzamasa hoş olur Mr.Negative
Daha Avrupa Birliğine girmedik yada Amerika , topraklarımızı işgal etmedi .
Bu tip konuların, T.C vatandaşı birine ters gelecebileceğini tekrar belirtirim, ancak amaç ters gelmekse o zaman başka, anlayamam ve zaten yakıştıramam sana ;)

Nazy

Nazy

Üye
Bence Bu Tartışma Yersiz
isteyen Avatarını değiştirmeyebilir, Atatürkü Sevmeye bilir , sevmediğini belli edebilir,
yada onun yaptıkları karşısında avatar değiştirmenin boş ve işe yaramaz birşey olduğunu düşüne bilir.
yani özetle herşeyi bizimle paylaşabilir
o konuda onu paylaş bu konuda bunu paylaşma gibi bir durum söz konusu olamaz.
bu konuyu alevlendirmeye gerek yok

armutsapi44

armutsapi44

Üye
    Konu Sahibi
armut sapı biz değiştirdik de kardeşim senin avatar aynen baki... hani etkinliğe katılımı senden de göreydik, gözlerim belerdi bakmaktan yok bi değişiklik avatarında :)

ya 10 kasımda bilgisayarımı saat 5 te açabildim ama açar açmaz değiştirdim. Özür diliyorum...:bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt