Arkadaşlar 10 kasımda lütfen profil resmimize atamızın resmini koyalım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
armutsapi44

armutsapi44

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 10 kasımda lütfen profil resmimize atamızın resmini koyalım
Arkadaşlar 10 Kasımda ATAMIZIN ANISINA lütfen profil resmimize Atamızın resmini koyalım. Onu unutmadığımızı ve asla unutmayacaığımızı böyle gösterelim.

--------------- Ekleme ---------------

Etkinliğe katılacak olan arkadaşlarımız lütfen cevap yazsın.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Valla çok iyi olur 10 kasım hem kişişel anlamda hemde genel anlamda benim için hüsran
10 kasım benim doğum günüm ya :( bi adamda şans doğarken olmazmı 365 günde doğduğum güne bakın 10 kasım 1987 ee yuh yani bana :@

armutsapi44

armutsapi44

Üye
    Konu Sahibi
üzüldüm dostum...

POWER

POWER

Üye
ben varım ;) ben zaten Öğretmenlik mesleğini seçerek onun düşüncelerini bir sonraki nesillere aktarmak için ilk adımı attım. Onu unutmayacağız zaten mümkün mü ki bu ;)

Dwyane_Wade

Üye
geçmişini unutan milletlerin,geleceği olmaz...

Nazy

Nazy

Üye
O bize Ömrünü Ayırdı
Avatarlarımızı Bir günlüğüne Atatürk'e Ayıralım

elmyra

Üye
bir günlüğüne değil her günlüğüne aırırız tabi ki

dreamgirls

dreamgirls

Üye
:oke: :bigstar: :yuru

xkadir61

xkadir61

Üye
:spr

Yasminozz

Yasminozz

Üye
;););););)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ben de varım!..
Çok güzel, anlamlı ve yerinde bir kampanya olmuş, teşekkürler armutsapı44!..

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
:oke:

Exalans

Exalans

Üye
bende katiliyorum

FerreT

FerreT

Üye
:hmmm Benim avatarım Hoşuma gidiyor..so sorry

dreamnurse

dreamnurse

Üye
konuyu yeni gördüm ve hemen değiştirdim avatarımı :oke:

xkadir61

xkadir61

Üye
ben katıldım bile:turkiye:
zaten imzamdada hepsi mevcut. ama 10 kasıma özel avatarımada koyayım atamızı ve bayrağımızı:turkiye:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
:hmmm Benim avatarım Hoşuma gidiyor..so sorry

Hoşunuza gidiyorsa bile konuya neden mesaj yazdığınızı anlamak çok güç!..
10 kasımda böyle bir harekete iştirak etmek zor değil, bizim için yapılanlar düşünüldüğünde bizim 2-3 fare tıklamasıyla bir günlüğüne avatarımızı değiştirmemiz çok da zor olmasa gerek!..

Elbette kimseyi bu kampanyaya katılmaya zorlayamayız!.. Ancak katılınmaması şahsen benim garibime gitmesinin dışında, katılınmayacağının konuya yazılması, Atamıza saygı amacı taşıyan bu harekete karşı bir duruş niteliği sezdirmekte.

Böyle bir duruşunuz var veya yok, kalbinizden geçeni kimse bilemez! Ancak aşikar ki böylesi bir mesaj yazmanız, bahsettiğim tepkiyi gösterdiğiniz olarak yorum bulmakta!..

Hele ki görevli, eski ve saygıdeğer olduğu anlaşılan sizin gibi bir üyeye hiç yakıştıramadım...

lovestar

lovestar

Üye
yok toplu eylemlere katılmayı sevmiyorum ben.:)

Ozan

Ozan

Admin

Hoşunuza gidiyorsa bile konuya neden mesaj yazdığınızı anlamak çok güç!..
10 kasımda böyle bir harekete iştirak etmek zor değil, bizim için yapılanlar düşünüldüğünde bizim 2-3 fare tıklamasıyla bir günlüğüne avatarımızı değiştirmemiz çok da zor olmasa gerek!..

Elbette kimseyi bu kampanyaya katılmaya zorlayamayız!.. Ancak katılınmaması şahsen benim garibime gitmesinin dışında, katılınmayacağının konuya yazılması, Atamıza saygı amacı taşıyan bu harekete karşı bir duruş niteliği sezdirmekte.

Böyle bir duruşunuz var veya yok, kalbinizden geçeni kimse bilemez! Ancak aşikar ki böylesi bir mesaj yazmanız, bahsettiğim tepkiyi gösterdiğiniz olarak yorum bulmakta!..

Hele ki görevli, eski ve saygıdeğer olduğu anlaşılan sizin gibi bir üyeye hiç yakıştıramadım...
Şiddetle katılarak, avatar koyma önerinize katılıyorum .

Ayrıca sitemizin en üst kısmında da, bu üzücü güne yine yer vereceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt