Arkadaşlar 10 kasımda lütfen profil resmimize atamızın resmini koyalım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omayra

Üye
Hoşunuza gidiyorsa bile konuya neden mesaj yazdığınızı anlamak çok güç!..
10 kasımda böyle bir harekete iştirak etmek zor değil, bizim için yapılanlar düşünüldüğünde bizim 2-3 fare tıklamasıyla bir günlüğüne avatarımızı değiştirmemiz çok da zor olmasa gerek!..

Elbette kimseyi bu kampanyaya katılmaya zorlayamayız!.. Ancak katılınmaması şahsen benim garibime gitmesinin dışında, katılınmayacağının konuya yazılması, Atamıza saygı amacı taşıyan bu harekete karşı bir duruş niteliği sezdirmekte.

Böyle bir duruşunuz var veya yok, kalbinizden geçeni kimse bilemez! Ancak aşikar ki böylesi bir mesaj yazmanız, bahsettiğim tepkiyi gösterdiğiniz olarak yorum bulmakta!..

Hele ki görevli, eski ve saygıdeğer olduğu anlaşılan sizin gibi bir üyeye hiç yakıştıramadım...

katılıyorum :oke:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bende katılıyorum.

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
:hmmm Benim avatarım Hoşuma gidiyor..so sorry

bende varımmm:oke:

yalnız böylesine bir üyenin ,böylesine bir cvbı beni çok şaşırttı.
bu avatarı degiştirmek kendisi için çok zor geliba MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN resmindense japon çizgi kahramanı haa.:hmmm.. Kendisi bu ülkede bu kadar rahat yaşıyosa avatarına resmini koymadıgı insan sayesindedir ama farkında deil.:sopa:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
:hmmm Benim avatarım Hoşuma gidiyor..so sorry

Çok çok rahatsız edici bir durumsa, bizim için önemli olan günlerde örneğin 23 Nisan, 29 Ekim, üzüntülü günümüz olan 10 Kasım. Bu tarihlerde maxicepe girmezsiniz ve bu yapılan olayları görmeyerek mutlu olursunuz.

Hem siz rahat edersiniz, hemde sizin bu yorumunuz diğer Atatürk'ü seven, ona borçlu olduğuna inanan sizin haricinizdeki gençliğinin sinir katsayılarını yükseltmezsiniz. :oke:

leiche

leiche

Emekli Yönetici
Gerçekten gurur verici olmuş.
Herkesin avatarına baktıkça 'NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE' diyesim geliyor :)

jöly

Üye
bugünleri rahatlık içinde yaşıyorsak bu ulu önderimiz ATATÜRK ve onunla birlikte kanlarını vatanımız için döken ŞEHİTLERİMİZ sayesindedir....
avatarına koymak istemiyorsan bu konuya yazarak tepki çekmeyecektin...ve praetor sana son cümlene kadar katılıyorum...

armutsapi44 çok güzel ve yerinde bir öneri...teşekkürler...

omayra

Üye
armut sapı biz değiştirdik de kardeşim senin avatar aynen baki... hani etkinliğe katılımı senden de göreydik, gözlerim belerdi bakmaktan yok bi değişiklik avatarında :)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
armut sapı biz değiştirdik de kardeşim senin avatar aynen baki... hani etkinliğe katılımı senden de göreydik, gözlerim belerdi bakmaktan yok bi değişiklik avatarında :)

:kop:

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Benim Avatarım Kendi Tasarımım Zaten... ;) Albümlerimde' de Mevcut...

Ozan

Ozan

Admin

Önemli olan bize bu duyguyu kazandırmasıydı :kop::kop:

Solamente

Üye
Bende katılıyorum:oke:
Ulu önderimizi saygıyla andığımız bu günde böyle güzel bir konuya temas ettiğiniz için teşekkür ederim

FerreT

FerreT

Üye
Çok çok rahatsız edici bir durumsa, bizim için önemli olan günlerde örneğin 23 Nisan, 29 Ekim, üzüntülü günümüz olan 10 Kasım. Bu tarihlerde maxicepe girmezsiniz ve bu yapılan olayları görmeyerek mutlu olursunuz.

Hem siz rahat edersiniz, hemde sizin bu yorumunuz diğer Atatürk'ü seven, ona borçlu olduğuna inanan sizin haricinizdeki gençliğinin sinir katsayılarını yükseltmezsiniz. :oke:

Hoşunuza gidiyorsa bile konuya neden mesaj yazdığınızı anlamak çok güç!..
10 kasımda böyle bir harekete iştirak etmek zor değil, bizim için yapılanlar düşünüldüğünde bizim 2-3 fare tıklamasıyla bir günlüğüne avatarımızı değiştirmemiz çok da zor olmasa gerek!..

Elbette kimseyi bu kampanyaya katılmaya zorlayamayız!.. Ancak katılınmaması şahsen benim garibime gitmesinin dışında, katılınmayacağının konuya yazılması, Atamıza saygı amacı taşıyan bu harekete karşı bir duruş niteliği sezdirmekte.

Böyle bir duruşunuz var veya yok, kalbinizden geçeni kimse bilemez! Ancak aşikar ki böylesi bir mesaj yazmanız, bahsettiğim tepkiyi gösterdiğiniz olarak yorum bulmakta!..

Hele ki görevli, eski ve saygıdeğer olduğu anlaşılan sizin gibi bir üyeye hiç yakıştıramadım...

Niye bu kampanyaya katılmıyorsun dememeniz için size cevaben yazdım..yoksa 10 kırmızı renk arasında sarı renk olmak istemem tabii..Kimse sana böyle bi soru sormazdı demeyin..açıkçası ben de kimseden böyle bi cevap beklemiyordum..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Yanlış olan bu konu amacına ortak olmaman değil, olmayacağını belirtmen. Tabii bu da ister istemez bir art niyet arayışına itti arkadaşları.

FerreT

FerreT

Üye
Haklısınız benim hatam..siz yas tutmaya devam edin

Ozan

Ozan

Admin
Haklısınız benim hatam..siz yas tutmaya devam edin

Dostum böyle konularda, bir düşüncenin yada varlığın karşıtı isen yorum yapmaman tartışma çıkmaması için daha iyidir lütfen haddimizi bilelim

BOMB

BOMB

Üye
katılıyorum...

FerreT

FerreT

Üye

Devam edeceğiz zaten yas tutmaya, hiç kimsenin iznini aramaksızın!!!

Zaten bu işler izinle olsaydı..böyle tartışmalar çıkmazdı ayrıca konuya cevap yazarak hata yaptığımı belirtim..konu uzamasa hoş olur Mr.Negative

jöly

Üye
Zaten bu işler izinle olsaydı..böyle tartışmalar çıkmazdı ayrıca konuya cevap yazarak hata yaptığımı belirtim..konu uzamasa hoş olur Mr.Negative
konunun uzamamasını istiyorsun ama vermiş olduğun yanıtlarla uzamasını sağlayan da yine sensin...:nono:

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
ortamı germeyelim
avatra aatmızın resmini koymak ona gösterdiğimiz sevgi...
atatürk arkamdan yas tutun demedi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt