arayan gizli numaraları görme

Sponsorlu Bağlantılar

lucianoengin

lucianoengin

Üye
    Konu Sahibi
arayan gizli numaraları görme
arkadaşlar arayan gizli numaraları görme diye bir pro vardı şimdi bulamıyorum lütfen yardım edin

• Beğen
Tepkiler: flash4242 ve amedamed21

keremerson

keremerson

Üye
öyle bişey warmı arkadaşlar ben yok die biliorum öle bi imkanımız ??

Altun.

Altun.

Üye
öle bi pro yok aga o gsm operatörü ile alakalı bi durum

keremerson

keremerson

Üye
ewet dediin gbi gsm operatörü ile ilgili.. bizim görme gibi bi şansımız yok :(

worldcild

Üye
wardı böle bı pro görmüştm bn

feyzammm

feyzammm

Üye
olsa çok güsel olar ama

dreamboys69

dreamboys69

Üye
arkadaşlar böyle bir program yok.olcagınıda sanmam!!!
boşuna arama yani...

asepsi

asepsi

Üye
arkadaşlar bu numaralar zaten tele gizli geliyor öyle bir pro falan yok, eğer gizli numarayı telefon yapıyo olsaydı basitti.. operatörden kaynaklandığı için yok yani.. boşuna zaman kaybı inanmayın böyle şeylere dostlar

worldcild

Üye
ya iide gsm operatörü aracılıgı olmadanda tapılıo gizli arama..#31# sistemi gsm op. le ilgili olmasa gerek die düşünüyorum...ve yarıca arastırdım wardı demiştim..gerckten ihtiyac duymamıstım..şimdi bi daha baktım ama program werim wermıyor..sımdılık yok yaniii

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Operatör izin vermedikçe öğrenemezsiniz.Tek çare savcılık. :)

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
ya iide gsm operatörü aracılıgı olmadanda tapılıo gizli arama..#31# sistemi gsm op. le ilgili olmasa gerek die düşünüyorum...ve yarıca arastırdım wardı demiştim..gerckten ihtiyac duymamıstım..şimdi bi daha baktım ama program werim wermıyor..sımdılık yok yaniii

#31# işlemi operatörlerin sisteminde tanımlı. Tıpkı kontör sorma numaraları gibi. ;)

Gizli numarayı çok öğrenmek istiyorsanız NeedLeFLuff'un dediği gibi savcılığa gidersiniz, çok önemli bir sebebiniz yoksa, yani savcılık tarafından basit görülürse talebiniz 6 ay içinde belki işleme alınır.

targa911

Üye
yok öle bi program .... keşke olsa

nokia 6680

nokia 6680

Üye
malesef

keremerson

keremerson

Üye
#31# işlemi operatörlerin sisteminde tanımlı. Tıpkı kontör sorma numaraları gibi. ;)

Gizli numarayı çok öğrenmek istiyorsanız NeedLeFLuff'un dediği gibi savcılığa gidersiniz, çok önemli bir sebebiniz yoksa, yani savcılık tarafından basit görülürse talebiniz 6 ay içinde belki işleme alınır.

;);) KATILIYORUM

glayer

Üye
ah bee keske olsayaa ole bi prooo cokk gusel olurdu

musliman

Üye
men elə bir program haqda eşitmişəm,onu yükleyende var..Tapsam sizede verecem!

mk148a

mk148a

Üye
*#31#yi deneyin birde maille öğrenmek war uzun hikaye

M.H.Orhan

M.H.Orhan

Üye
Arkadaşlar Bu Heryerde yaygın bir konu ve bir türlü son nokta konulamadı
Şunu bilinizki telefonunuz bir an için Şebekenizi hackleyip tüm sisteme dalabiliyorsa arayan numarayı tespit olayı mümkün
Ama bu tamamiyle imkansız olduğu için Gereksiz yere kendinizi yormayın Derim ben
Kesinlikle şebeke ile ilgili ve ne yaparsanız yapın arayan gizli nuyu tespit etmenin tek Yolu
Bulunduğunuz ilçenin En yakın Adliye binasına gidip Takip Başlatmaktır,
Yeteri kadar açık oldumu bilmiyorum ama Bunun için uğraşanlar hakikaten beni üzüyor
Zamana Yazık Arkadaşlar...
Saygılar...

Mobile Hacker Orhan