Aramasını İstemedıgınız Kişilerı Engelmek [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic Uygulama]

Sponsorlu Bağlantılar

ufuk cizgisi

ufuk cizgisi

Üye
dostum emegine saglık çok işime yaradı teşekkürler

kaptanblack

kaptanblack

Üye
sevgilinizle kavga ettiğinizde telefonu kapatmak zorunda değilsiniz artık :D

antuwm

Üye
msj engellemizin bi yolu yokmu

antepli-27

Üye
süper program ellerine saglik

Barbo2

Barbo2

Üye
ben şifreyi bulamadım arkadaşlar biriniz yazarsanız çok sevinirim ****** dosyası bi acaip çıktı bende kopyala diyo kopyalıyom fakat bi faydasıyok yardım edin lütfen

ycm61

Üye
sorunsuz çalışıyor.tek eksiği 14 günlük kullanım sınırı.onu da halledebilsen süper olur.emeğine sağlık

oktay3838

Üye
kardes süper bir seyde ben bunu 14 gün deneme sürümü nasıl süresiz yapabiliriz bir bilgin varsa söylebilirmisin

celadus2

Üye
super program ekleyen arkadasıma cok tesekkurler. aktivasyon icin programı calistirin. menuleri biraz karıstırdıgınızda seri numarası girmenizi isteyecek ( ben girmistim simdi kayboldu o secenek ) , indirdiginiz zip dosyasının icindeki ****** dosyasını bilgisayarınızda calistirin. Epocware Handy Blacklist 2.0 i secin ordaki ****** ı girerseniz sorun cozuluyor.

• Beğen
Tepkiler: alican993

kwrck

Üye
bende dosya türü desteklenmiyor diyor:( yardım lütfen :(

E.coli

E.coli

Üye
Cestlavie kardeş ya gerçekten çok sağol Allah razı olsun.Uygulamayı indirdim çalıştı. Aramasını istemediğim biri var devamlı beni arıyodu daha bugün telefoncuya gittim o özellik sadece samsunglarda var nokialarda yok dedi ama sayende isteğimi buldum tekrardan çok teşekkürler.

kashh

Üye
içinde ****** die bı dosyada vırus war indirmeyiniz

enguru

Üye
ben indirdim ama nasıl kuracam bilemiyorum bilen varsa yardimcı olsun ltfn

gzd__

Üye
nasıL uygaLanıo anLatırmsnz ?

emsalsiz2000

emsalsiz2000

Üye
çoookkçookkkk çokkkk tşk. arkadaşım +rep ;) klavyen zeval görmesin

--------------- Ekleme ---------------

içinde die bı dosyada vırus war indirmeyiniz
arkadaşım ben birşey görmedim virüs hakkında ne bil. daki antivirüsten nede teldekinden ve porğram sapasağlam,fulleyip kullanmaya başladım ve gerçektende yapması gereken neyse yapıyorda:) sen neresinde virüs gördüm anlamadım ki zatten içinde 2tane uygylama var biri kurulum biri vsvsvsvs....

By_Casparov

By_Casparov

Üye
eline sağlık

meftunim

Üye
ben yukledım calısmadı kardes bı yardımcı olurmusunuz.hafıza kartına yukledım ama olmadı.bana acıl bı yardımcı olun.

barann79

Üye
N8 telefonuma kurdum, uygulamalar içinde değilde menüye tıklayınca gelen listeye kısayolunu bırakmış. ****** i googlede arayıp buldum. 13732158-47591582

alican993

Üye
Eyvallah kardeşim emeğine sağlık sürekli No ya basmaktan yorulmuştum kurtuldum sayende.

007hilmi

Üye
çook işime yaradı tşkk.

k9999evil

Üye
Arkadaşlar programı indirdim.Kurdum. Sorunsuz bir şekilde kurdum. Ancak program kurulduktan sonra ne kısayolu var ne başka bişey. Programı açamadım. Uygulama yöneticisinde yüklendi olarak gözüküyor. Ama programı telefonda bulamadım. Ne Menüde var ne başka biyerde. Ben bu programı nasıl çalıştırıcam....

Üst Alt