Aramasını İstemedıgınız Kişilerı Engelmek [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic Uygulama]

Bymanyaxh

Üye
nasıL uygaLanıo anLatırmsnz ?
Önce indiriosun sonrasında kuruosun programı ve telefonu kapa tekrar aç.. Kuruldgunu göreceksin. saygılar

sinanayba

sinanayba

Üye
tesekkürler

capkino_42

Üye
ben telefondan ****** dosyasını açmıyorum nasıl olacak yardımcı olabilirmisnz

fiko66

Üye
Slm Kardeş ellerin dert klavyen tamir görmesin harika bir paylaşım tşk ler saygılarımla

taner6720

Üye
teşekkürler kardeş süper pro:)

Bozkurt_28

Bozkurt_28

Üye
Güzel paylaşım eline sağlık

kesapli_onur

Üye
N97 mini kullanıyorum. Uygulamayı bende yüklemeye çalıştım fakat dosya yöneticisinin içinde dowland klasörüne attı. Uygulamaya tıkladığmda"Açilamıyor. Dosya türü desteklemiyor" uyarısı veriyor. Neden acaba ?

jewezonex

Üye
Süper bi kurtarıcı. emeğine sağlık.

'Sefer

'Sefer

Üye
:tşk:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
c503de calısırmı desteklıyomu :(

----------Eklendi @ 23:36:44 ---------- Yazıldı @ 23:35:01 ----------

ben ındırdım calısıyomu bılmıyorum ama virüs uyarısı verdı :D
bı bakarmısınız :D

• Beğen
Tepkiler: fayzteck
Astrosman

Astrosman

Üye
:tşk:

altidor136

altidor136

Üye
teşekkürler

mali6334

mali6334

Üye
Ne gariptır truva atı yakaladı vurus koruma ? Simdi ne demeli ???

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
de 5800 'a uygun sürümü bulmadım o yüzden kaydedemedim :/

beyyyyyyy

Üye
arkadaş nerde bunun indir butonu yarım saaattı r bakarım yokk

nemo294

Üye
tesekkürler

ultracamur

Üye
millet 5800 xm de rar ve zip dosyalarını nasıl acıcam ya yardım edin agala

yakarici

Üye
eyvallah dostum eline sağlık...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt