Haber Apple'ın yeni iPhone'u bomba gibi geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Apple'ın yeni iPhone'u bomba gibi geliyor
GALERİNİN TAMAMI=> Apple'ın yeni iPhone'u bomba gibi geliyor

Öne sürülen yeni bir iddiaya baktığımızda Apple telefonlarda artık alışık olduğumuz parmak sensörüne son verecek ve bunun yerine sizi gözünüzden tanıyacak olan yeni bir sensör ile birlikte piyasaya merhaba diyecek. İşleri böylelikle hem kolaylaştıracak hemde hızlandırmayı başaracak.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
cidden mi bu mu bomba
appleın yenilik anlayışını gözden geçirmesi lazım aksi takdirde üç bilemediniz 4 yıl içinde tepetaklak olur
bildiğin bomba diye çatapat veriyor.
zaten pek kullanılmayan biyometrik okuyucu yerine ürünlerinin dayanıklılığını artırmalı leğen plastiğine 900 istemesini biliyor
birde her şeyi sihirli diye tanıtmaları yok mu

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Aybin.Kilic
zencibitc

zencibitc

Üye
Yıllardır bu temsili görsel gösteriliyor :D

• Beğen
Tepkiler: Buğra
serecans

serecans

Üye
Gözünüzden tanıyacak derken iris tarayıcı yi mi kastediyor acaba eğer bomba gibi yenilikler bunlar ise konu başlığını gözden geçirmen gerekiyor

• Beğen

MaxipmaN

Üye
Gözünüzden tanıyacak derken iris tarayıcı yi mi kastediyor acaba eğer bomba gibi yenilikler bunlar ise konu başlığını gözden geçirmen gerekiyor
ara sıra iyidir böyle başlıklar, site ayakta nasıl kalır yoksa. ayrıca başlıkta bir şey yok galeride 11 adet resim ve ek yazılar mevcut.

• Beğen
serecans

serecans

Üye
ara sıra iyidir böyle başlıklar, site ayakta nasıl kalır yoksa. ayrıca başlıkta bir şey yok galeride 11 adet resim ve ek yazılar mevcut.
Evet okudum hepsini gelsin bakalım bomba gibi mi roket gibi mi geliyor

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Ben hala o eskiden yapılan konsept cihazı ekrandan projeksiyon yansıtabilen iphone modelini bekliyorum :kop2:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
her sene aynı muhabbet (:

bunlar kişilerin hayalindeki konseptler, gerçekliği yok

• Beğen

Üst Alt