Tavsiye Apple ipod shuffle bilgisi olan varmi

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Apple ipod shuffle bilgisi olan varmi
Merhaba. Bi ipod almak istiyorum shuffle. A baktim ama. Kullanan varmi acikcasi hani max 250 liraya falan cikabilirim ama touch falan yok o fiyata. Varmi baska tavsiyeniz

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Guncel

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Hicmi yok kullanan

0MG90

0MG90

Üye
Bende 5. Nesil Shuffle var ne sorucan?

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bende 5. Nesil Shuffle var ne sorucan?
Aradigim insan :D bende simdi sony b173 var yani sana diyecegim su mesela nexus 5 te kullandigim kulakligi iphone 4 e takinca sesle aralarinda daglar kadar fark var suffledada boylemi

0MG90

0MG90

Üye
Aradigim insan :D bende simdi sony b173 var yani sana diyecegim su mesela nexus 5 te kullandigim kulakligi iphone 4 e takinca sesle aralarinda daglar kadar fark var suffledada boylemi
:D
Evet mesela telefonda dinlediğimle Shuffle da dinlediğim bir değil. Shuffleda daha temiz,canlı ses geliyor.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
:D
Evet mesela telefonda dinlediğimle Shuffle da dinlediğim bir değil. Shuffleda daha temiz,canlı ses geliyor.
Ses seviyesi nasil meselab nexusla yada sony wolkmanla dinliyorum kulakligim sony 50 lp gayet iyi ama disardaki sesleri duyuyorum en yuksek seste bile shuffle komple kesiyomu sesi ses seviyesi yuksekmi

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Birde 2. Sorum sarji nasil ve ekransiz muzikleri nasil buluyosun muzik gecislerivhizlimi hafiza yeterlimi

0MG90

0MG90

Üye
Ses seviyesi nasil meselab nexusla yada sony wolkmanla dinliyorum kulakligim sony 50 lp gayet iyi ama disardaki sesleri duyuyorum en yuksek seste bile shuffle komple kesiyomu sesi ses seviyesi yuksekmi
Yüksek, en son sese aldığımda hiç duymuyorum etraftakileri ama kulaklığında iyi olması lazım. Shuffleın yanında gelen eski Apple kulaklığı dışarı ses veriyor fazla açınca.

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Birde 2. Sorum sarji nasil ve ekransiz muzikleri nasil buluyosun muzik gecislerivhizlimi hafiza yeterlimi
Ben genelde okulda dinlediğim için ve eve giderken 4-5 gün dayanıyor. Açma kapamanın yanında tuş var. Voice Over Kit kadın senle konuşuyor. Uzun basınca listelerde geziyorsun, iki kere basınca sana yüzde kaç şarj kaldığını söylüyor bir kere basıncada şarkının ismini söylüyor.

• Beğen
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Ben genelde okulda dinlediğim için ve eve giderken 4-5 gün dayanıyor. Açma kapamanın yanında tuş var. Voice Over Kit kadın senle konuşuyor. Uzun basınca listelerde geziyorsun, iki kere basınca sana yüzde kaç şarj kaldığını söylüyor bir kere basıncada şarkının ismini söylüyor.
Benim icin ses kalitesi cok onemli birdensen nerden aldin hocam

Üst Alt