Appiahın kendine güveni tam

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
Appiahın kendine güveni tam
Appiah'ın kendine güveni tam

Fenerbahçe'ye çok kısa sürede uyum sağlayan Appiah kendini anlattı: "İki ayağımı da kullanabiliyorum, her yerden şut atabiliyorum. Çalışkanım. İtalya'da bana 'kasırga' lakabını takmışlardı. Başarının çalışmayla geldiğine inanırım. Fenerbahçe'ye de şampiyonluklar yaşamaya geldim." Ganalı oyuncu Fenerbahçe'yi "Avrupa'nın en ünlü kulüplerinden biri" olarak nitelerken taraftara da başarı sözü vermeyi ihmal etmedi.

Şansa inanmam

"Futbolda şansa değil, çalışmaya inanırım" diyen Appiah maçlarda son dakikaya kadar diri kalmasını çok çalışmasına bağlıyor. 25 yaşına rağmen uluslararası tecrübeye sahip olduğunu belirten siyahi oyuncu Udinese, Parma, Brescia ve Juventus'tan sonra geldiği F.Bahçe'de kurumsallaşma olarak İtalyan kulüplerinden hiç de aşağı kalınmadığının altını çizip, "Başarıya mecburuz" dedi.

R&B, HipHop ve Reggae tarzı müziklerden hoşlandığını, basketbol maçı seyretmeyi, masa tenisi oynamayı sevdiğini anlatan Appiah, İngiltere, İspanya ve İtalya'dan birçok teklif almasına rağmen Fenerbahçe'yi seçtiğini söyledi. Ganalı oyuncu sözlerini şöyle tamamladı: Takım yavaş yavaş ritmini bulacak. Biraz sakin ve sabırlı olmak lazım. Çok kaliteli bir kadroya sahibiz."

Kaynak: Pasfotomaç

valla adam iyi oynuyo bi ara jonshon vardı ona benziyo :D

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Oynadıkça , performu artıyor :hoho:

valmont2

Üye
evet zaman gectikce daha iyi olucaktır vede daha faydalı.. ama fenerbahcenin ozellikle sampıyonlar liginde basarlı olabilmesi için takım olarak bişeyler yapması lazım.. bireysel olarak degil..

abuvice

abuvice

Üye
güzel bir oyuncu fenere gelmesi bizim açımızdan iyi olmadı :D

Tayfuns

Üye
kaliteli oyujncu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...