[app][mod] C-whatsapp™+ V4.22d (02.10.2013)tavsiye Edilir...

Sponsorlu Bağlantılar

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
en güncel sürüm 3.35 eklenmiştir güle güle kullanın

• Beğen
Tepkiler: x-scarface

bojankrkic

Üye
arkadaşlar olay çok basit.sanırım farkedemediniz olayı.google playdan indirilen whatsapp ta cep no girdiğinizde atıyorum +90 dan sonra 542 111 1111 yapıyorsunuz ya o zaman onaylıyor.bu plusta ise birleşik yazıyor onun için onaylanmıyor.numaranızı 542 111 1111 şeklinde yazarsanız oluyor

avantis

avantis

Üye
"Vertification" kısmında sorun yaşayan arkadaşlar...

Tüm Whats Appları kaldırın. Google Play'den orijinalini indirin. Yazın numaranızı adınızı vs... Kurun programı. Tertemiz kurduktan sonra orijinal az evel yüklediğiniz Whats App'ı silin.

Sonra da bu yeni 3.20 versiyonu yükleyin. Vertification kısmında hata almayacaksınız.

Ben de aynı sorunu yaşadım ancak böyle çözdüm şimdi çatır çatır kullanıyorum
Orijinal Whatsappyi silmeden önce bir arkadaşıniz ile konusun ve konuşmayi yedekleyin sonra orijinal Whatsappı silip plus olanını yükleyin işlem tamamdır hata almazsiniz

• Beğen
Tepkiler: kraldost

çomolokko

Üye
adam durmadan çalışıyor 3.42 çıkmış :pc:

civcivim76

civcivim76

Üye
emeğine sağlık

teknoxX

teknoxX

Üye
bunun farkı nedir diğerlerinden detaylı açıklarmısınız ?

çomolokko

Üye
bunun farkı nedir diğerlerinden detaylı açıklarmısınız ?

diğerleri derken ? sadece orijinal whatsappdan farklı programda ki bütün renkleri değiştirebiliyorsn. gönderdiğin fotoğrafları orijinal boyutunda gönderirsin ve daha bir çok kişiselleştirme mevcut

• Beğen
Tepkiler: kraldost
kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
en güncel sürüm 3.58 eklenmiştir güle güle kullanın

• Beğen
virtuerdem8

virtuerdem8

Üye
Arkadaşlar bende şöyle bi hata veriyo : üzgünüz, whatsapp başlatmayı tamamlayamadı. Lütfen internete bağlı olduğunuzdan emin olun ve tekrar deneyin.
Internete bağlıyım heryere sıkıntısız girebiliyorum ama program böyle bi hata verdi çözümü ne bunun bilenler yardım etsin arkadaslar

cask1234

Üye
yaklasık 2 ay kullandım , randımanlı calısmıyo , zaman zaman çalışmayı durdurdu hatası verıyor. bence hiç gerke yok yinede tesekurler

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Aciklama basta olsa diğerini kaldirmaya calismazdik.

yasinuylas

Üye
helallll N7100 e kurdum canavar :) emeğine sağlık kardeşim.

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
En son sürümüne güncellendi sürüm 3.76 hayırlı olsun

• Beğen
kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
yaklasık 2 ay kullandım , randımanlı calısmıyo , zaman zaman çalışmayı durdurdu hatası verıyor. bence hiç gerke yok yinede tesekurler
sürekli program güncelleniyor hatalar tespit edlip fixleniyor size tavsiyem kurduğunuzdan hayır görmediyseniz en yeni sürümü deneyin

• Beğen
tapatalk

tapatalk

Üye
normal whatsappa göre kasıntı olduğu söyleniyo

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
:tşk:
Benim çevremde kimse kullanmıyo bunu :angry:

Üst Alt