ApkModifier v3.3.2 Türkçe (Yeni Nesil Apk Editörünüz Hadi Hayırlı Olsun)

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Arkadaşlar, bu uygulama çıktığı günden şimdiye kadar geliştirici tarafından hemen hemen iki yada üç günde bir güncellenmektedir. Ve ve en son 3 gün önce Uygulamayı geliştiren(yazan) geliştiriciye gönderdiğim mail olumlu cevap verdiğinden Türkçe dil desteği eklendi, Sözlük desteği eklendi, İşin güzel yanı sözlüğü kullanmak için internete ihtiyacınız yok. Root gerektirmiyor. Uygulama şu anda yavaş yavaş kullanılabilir hale gelmiştir. Zira ApkEditor v1.90 uygulamasını bilen bilir. Buda ona benziyor. Tek farkı artık sadece kitkat'da değil, emin olmamakla birlikte tüm telefonlarda çalıştığını tahmin ediyorum. Uygulamayı buyrun siz kurcalayın. Söz veremem ama, fırsatı ilk bulduğumda videolu anlatımı sizinle paylaşmak isterim doğrusu. (Benden önce paylaşacak birisi olursa ona da hayır demem yani. :ehe )
Genel Özellikleri:
  • Dosya yöneticisi işlevleri( kes, kopyala, yapıştır, yeniden adlandır, sil, vb..)​
  • Zip dosya yöneticisi,​
  • apk imzalama,​
  • so kütüphane dosyası sembol adı editörü​
  • Res kaynak dosyası karıştırma​
  • Dex dosyasını Compile etme(toplama) ve decompile etme( ayrıştırma)​
  • Apk dosyaların küçük resimlerini görüntüleme,​
  • arsc, dex, xml String düzenleme desteği.​
  • Türkçe dil desteği. (Uygulama sürekli güncellendiği için bazen az buçuk yerlerde ingilizce yerler görebilirsiniz. Bu bir hata değil, yetiştirdiğim kadarıyla geliştiriciye güncel bilgiyi gönderiyorum.Bab-ı Umut)​
  • Ve geliştirilmeye devam ediliyor. (Yeni bir uygulama olduğunu unutmayın)​
Yenilikler

- Özel paket adları için klonlama desteği.
- İspanyolca dil desteği.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ayrıca uygulama ile oluşturduğunuz sözlük dosyasının yeri şurasıdır: Cihaz bellegi/Android/data/zhao.apkmodifier/dict/oluşturduğunuz sözlüğün ismi.db
şeklindededir.

Bu sözlüğü bilgisayara atıp, zenginleştirebilir, ekleme, silme veya değiştirme yapabilirsiniz.
Nasıl mı? uygulaması ile yapabilirsiniz. Bu Veritabanı düzenleme yazılımının 32 veya 64 olanını artık bilgisayarınız hangi işletim sistemi ise uygun olanı indirebilirsiniz.

Ve Uygulamanın Kullanımı: Paylaşan: AKDELİKAN (Paylaşımı için kendisine Teşekkür ediyoruz.)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Virus total ile Yeniden taradım 16 ya çıktı..

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Tamam kardeş kullanma sen.

HTC 10 cihazımdan gönderildi

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Hi securty buda virüs olarak gördü...

Telefonda normalde antivirüs kullanmıyorum. Sen yazmasaydın belkide kimse farketmeyecekti. Yüklemiştim ama zaten kullanmıyorum.

Mesajı da gönderdim kendisine ilgilenip kısa sürede üst sürümü çıkaracağını düşünüyorum.

Üst sürüm hakkında haber var mı ?
Üst sürüm herelde, 1.9 veya 2.0 olarak gelir dim ? inşallah bu sefer temiz virüssüz çıkar.

kotku

kotku

Üye
Birileri Android işletim sisteminde virüs olmadığını anlatmalı.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: AKDELİKAN
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Bi ara bitane Apk editor 1.9 vardı. Çok iyidi. Sonradan kapandı. Modifier ona benziyo.
Ama hatalar var. Her yolu denedim tr çeviri olmadı. içindeki virüs dediğiş şeylerden olabilir.
Mt Maneger denedim aynı sorun kaydetmiyo, yani kaydediyo yükleyince Tr çeviri yok..

kotku

kotku

Üye
O hata aldığın uygulamalardan örnek olarak verir misin birde ben deneyeyim iki çeviri uygulamasında da

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi

Üst sürüm herelde, 1.9 veya 2.0 olarak gelir dim ? inşallah bu sefer temiz virüssüz çıkar.

Üst sürümden şu anda haber yok. Ayrıca uygulamanın risk taşıdığı uyarasını da mail olarak geliştiriciye daha önce göndermişim. Beklemedeyiz.

Bu arada MT Manager ile çevirisini yapmak isteyip de hata aldığın uygulama ismi nedir? link alabilir miyim?

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Üst sürümden şu anda haber yok. Ayrıca uygulamanın risk taşıdığı uyarasını da mail olarak geliştiriciye daha önce göndermişim. Beklemedeyiz.

Bu arada MT Manager ile çevirisini yapmak isteyip de hata aldığın uygulama ismi nedir? link alabilir miyim?
Eywallah umut kardeş. Gelişme olursa haber verir misin ?
Türkçeye çevirilmeyen,
Sadece Mt değil, modifier, play store daki apk editör hiç biri çevirmedi. Eskiden apk editor vardı keşke kapanmasaydı..
Uygulama - Xiami Music.apk (video) Yardım ??

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi

Haber var, uygulamadaki reklamlar kaldırılmış, Uyarı seviyesi 2'ye düşmüş. aşağıda resim mevcut bakabilir, yada kendiniz tekrar taratabilirsiniz. Bu uyarıların da virüs olduğunu tammin etmiyorum. Zira antivirüs uygulamaları bazı kodları virüs olarak algılayabilir. Şu anda bende telefonda kullanıyorum sıkıntı yok. Yinede kullanmak son kullanıcının sorumluluğundadır. Kimseye zorla yükleyin kullanın deme hakkımız yoktur.

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Haber var, uygulamadaki reklamlar kaldırılmış, Uyarı seviyesi 2'ye düşmüş. aşağıda resim mevcut bakabilir, yada kendiniz tekrar taratabilirsiniz. Bu uyarıların da virüs olduğunu tammin etmiyorum. Zira antivirüs uygulamaları bazı kodları virüs olarak algılayabilir. Şu anda bende telefonda kullanıyorum sıkıntı yok. Yinede kullanmak son kullanıcının sorumluluğundadır. Kimseye zorla yükleyin kullanın deme hakkımız yoktur.

Teşekkür ederim kardeşim bilgi verdiğin için. Şimdi 2 tane var dedin ya ? Uygulama tekrar geliştirilcek mi ? Yani içinde bişey kalmıcak şekilde geliştirilcek mi ?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim kardeşim bilgi verdiğin için. Şimdi 2 tane var dedin ya ? Uygulama tekrar geliştirilcek mi ? Yani içinde bişey kalmıcak şekilde geliştirilcek mi ?

Gönül rahatlığı ile kullanmanı tavsiye edebilirim. Zira şu anki son sürüm ile birlikte hatalar azalmış, çeviri daha kolay hale gelmiş. sözlüğe kaydetme ve sözlükten çeviri yapma daha stabil hale gelmiştir.

Hepimizin temennisi bu uygulamanın sürekli güncellenmesi ve daha güzel hale gelmesidir tabi. Ama olur mu olmaz mı bilemem. Bu, geliştiricinin kendisine bağlıdır.

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Gönül rahatlığı ile kullanmanı tavsiye edebilirim. Zira şu anki son sürüm ile birlikte hatalar azalmış, çeviri daha kolay hale gelmiş. sözlüğe kaydetme ve sözlükten çeviri yapma daha stabil hale gelmiştir.

Hepimizin temennisi bu uygulamanın sürekli güncellenmesi ve daha güzel hale gelmesidir tabi. Ama olur mu olmaz mı bilemem. Bu, geliştiricinin kendisine bağlıdır.
Teşekkür ederim.. Keşke tam sorunsuz olsa daha iyi olurdu. Neyse bi bakayım dediğin gibi daha iyi olmuştur.
Tamdır indirdim kurdum. Anti virüs uygulaması uyarı vermedi..
- arsc dosyasını açmıyo.
- google çeviri, çeviri yapmıyo hata veriyo.

Son düzenleme:
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim.. Keşke tam sorunsuz olsa daha iyi olurdu. Neyse bi bakayım dediğin gibi daha iyi olmuştur.
Tamdır indirdim kurdum. Anti virüs uygulaması uyarı vermedi..
- arsc dosyasını açmıyo.
- google çeviri, çeviri yapmıyo hata veriyo.

telefon marka ve modeli nedir ayrıca kullandığın firmware sürümü?
Belirtirsen en azından geliştiriciye göndeririz. bakarsın işe yarar mesajımız.

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye

Samsung S5 G900fq 6.0.1
Güvenlik yaması düzeyi: 1 ocak 2017
Belki dediğin gibi bu firmware sürümünde sıkıntı olabilir. Mart ayının güncellemesi bi kaç gün içinde gelir. Odin ile yüklerim kurulum ayarları felan yükledikten denerim. Aynı sorun çıkarsa, uygulamada sıkıntı vardır herelde

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Mart ayı güncellemesini yaptım. Önceki yazılımda sıkıntı varmış. Şimdi yazılım sorunsuz olduğunu düşünüyorum..
Modifer de biraz sıkıntı var. Yada xiami music çalarda Tr çevirirken Sıkıntı var

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
ApkModifier v1.9

Bu sürümde
1.elf (.so) kütüphanesi RODATA paragraf karakteri modifikasyonu için sürekli destek
2. Diller için güncelleme

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
kotku

kotku

Üye
ApkModifier v1.9

Bu sürümde
1.elf (.so) kütüphanesi RODATA paragraf karakteri modifikasyonu için sürekli destek
Dm'den ulaşamadım. Uygulamanın ismi:Network Spoofer

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
ApkModifier v1.9

Bu sürümde

Link olarak birinci mesaja ekledim. Desteğin için ayrıca yine teşekkürler.
Çocuğun YGS sınavı için bugünlerde git gel, sınava getir götür ile uğraştım. Bir kaç gündür olmadığım için üzgünüm.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncellendi, son sürüm eklendi. Kullanım esnasında hata ile karşılaşan olursa konuya yazarsa ileriki sürümler için geliştiriciye mesaj gönderme mazeretimiz olur.

Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: AKDELİKAN
ASİ DADAŞ

ASİ DADAŞ

Üye
Yeni sürüm çıkmış indirmek isteyenler aşağıdaki linkten çekebilirler.

Son düzenleme:

Üst Alt