ApkModifier v3.3.2 Türkçe (Yeni Nesil Apk Editörünüz Hadi Hayırlı Olsun)

Sponsorlu Bağlantılar

Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
Kullanmadım hocam

SM-A9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yönetici tarafından düzenlendi:

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Kullanmadım hocam.

SM-A9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çeviriyi yapıp kaydet dedikten sonra, İmzala seçeneğini kullanın. ve ardından apk dosyasının sonunda sign yazan dosyayı yükleyin.

• Beğen
Tepkiler: halo_42
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye

Apk Modifier ile Uygulama Türkçeleştirme Resimli Anlatım eklenmiştir..

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
kotku

kotku

Üye
Pocket uygulamasını türkçeleştirdiniz mi?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Evet [emoji5]

HTC 10 cihazımdan gönderildi

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamanın yeni sürümü eklendi. Konu güncel

wrongroad

Üye
Hâlâ eksik sayfa gösteriyor.

Maxideren

Maxideren

Üye
Emeğine sağlık çok iyi anlatmışsın..

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Hâlâ eksik sayfa gösteriyor.

Daha önce uygulamayı yapan geliştiriciye bildirmiştim. Sanırım beklemekten başka çare yok. bir süre daha geçsin, eğer yine gelişme olmazsa eğer tekrar hatırlatırım.

Çünkü sürekli ona mesaj gönderiyorum. Bu onu bıktırıp ters tepki yapmasından endişeleniyorum.

Bu arada, eğer telefonda internet sıkıntınız yoksa MT Manager 2 v2.0.7 sürümünü kullanmanızı tavsiye ederim. Bu sürüm sorunsuz ve son sürümden daha sağlıklı çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: wrongroad
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Arkadaşlar, bu uygulama çıktığı günden şimdiye kadar geliştirici tarafından hemen hemen iki yada üç günde bir güncellenmektedir. Ve ve en son 3 gün önce Uygulamayı geliştiren(yazan) geliştiriciye gönderdiğim mail olumlu cevap verdiğinden Türkçe dil desteği eklendi, Sözlük desteği eklendi, İşin güzel yanı sözlüğü kullanmak için internete ihtiyacınız yok. Root gerektirmiyor. Uygulama şu anda yavaş yavaş kullanılabilir hale gelmiştir. Zira ApkEditor v1.90 uygulamasını bilen bilir. Buda ona benziyor. Tek farkı artık sadece kitkat'da değil, emin olmamakla birlikte tüm telefonlarda çalıştığını tahmin ediyorum. Uygulamayı buyrun siz kurcalayın. Söz veremem ama, fırsatı ilk bulduğumda videolu anlatımı sizinle paylaşmak isterim doğrusu. (Benden önce paylaşacak birisi olursa ona da hayır demem yani. :ehe )
Genel Özellikleri:
  • Dosya yöneticisi işlevleri( kes, kopyala, yapıştır, yeniden adlandır, sil, vb..)​
  • Zip dosya yöneticisi,​
  • apk imzalama,​
  • so kütüphane dosyası sembol adı editörü​
  • Res kaynak dosyası karıştırma​
  • Dex dosyasını Compile etme(toplama) ve decompile etme( ayrıştırma)​
  • Apk dosyaların küçük resimlerini görüntüleme,​
  • arsc, dex, xml String düzenleme desteği.​
  • Türkçe dil desteği. (Uygulama sürekli güncellendiği için bazen az buçuk yerlerde ingilizce yerler görebilirsiniz. Bu bir hata değil, yetiştirdiğim kadarıyla geliştiriciye güncel bilgiyi gönderiyorum.Bab-ı Umut)​
  • Ve geliştirilmeye devam ediliyor. (Yeni bir uygulama olduğunu unutmayın)​
Yenilikler

- Özel paket adları için klonlama desteği.
- İspanyolca dil desteği.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ayrıca uygulama ile oluşturduğunuz sözlük dosyasının yeri şurasıdır: Cihaz bellegi/Android/data/zhao.apkmodifier/dict/oluşturduğunuz sözlüğün ismi.db
şeklindededir.

Bu sözlüğü bilgisayara atıp, zenginleştirebilir, ekleme, silme veya değiştirme yapabilirsiniz.
Nasıl mı? uygulaması ile yapabilirsiniz. Bu Veritabanı düzenleme yazılımının 32 veya 64 olanını artık bilgisayarınız hangi işletim sistemi ise uygun olanı indirebilirsiniz.

Ve Uygulamanın Kullanımı: Paylaşan: AKDELİKAN (Paylaşımı için kendisine Teşekkür ediyoruz.)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Teşekkürler..
İndirdim daha yüklemeden eset​
Arkadaşlar, bu uygulama çıktığı günden şimdiye kadar geliştirici tarafından hemen hemen iki yada üç günde bir güncellenmektedir. Ve ve en son 3 gün önce Uygulamayı geliştiren(yazan) geliştiriciye gönderdiğim mail olumlu cevap verdiğinden Türkçe dil desteği eklendi, Sözlük desteği eklendi, İşin güzel yanı sözlüğü kullanmak için internete ihtiyacınız yok. Root gerektirmiyor. Uygulama şu anda yavaş yavaş kullanılabilir hale gelmiştir. Zira ApkEditor v1.90 uygulamasını bilen bilir. Buda ona benziyor. Tek farkı artık sadece kitkat'da değil, emin olmamakla birlikte tüm telefonlarda çalıştığını tahmin ediyorum. Uygulamayı buyrun siz kurcalayın. Söz veremem ama, fırsatı ilk bulduğumda videolu anlatımı sizinle paylaşmak isterim doğrusu. (Benden önce paylaşacak birisi olursa ona da hayır demem yani. :ehe )
Genel Özellikleri:
  • Dosya yöneticisi işlevleri( kes, kopyala, yapıştır, yeniden adlandır, sil, vb..)​
  • Zip dosya yöneticisi,​
  • apk imzalama,​
  • Türkçe dil desteği. (Uygulama sürekli güncellendiği için bazen az buçuk yerlerde ingilizce yerler görebilirsiniz. Bu bir hata değil, yetiştirdiğim kadarıyla geliştiriciye güncel bilgiyi gönderiyorum.Bab-ı Umut)​
Yenilikler

Ayrıca uygulama ile oluşturduğunuz sözlük dosyasının yeri şurasıdır: Cihaz bellegi/Android/data/zhao.apkmodifier/dict/oluşturduğunuz sözlüğün ismi.db
şeklindededir.

Bu sözlüğü bilgisayara atıp, zenginleştirebilir, ekleme, silme veya değiştirme yapabilirsiniz.
Nasıl mı? uygulaması ile yapabilirsiniz. Bu Veritabanı düzenleme yazılımının 32 veya 64 olanını artık bilgisayarınız hangi işletim sistemi ise uygun olanı indirebilirsiniz.

Ve Uygulamanın Kullanımı: Paylaşan: AKDELİKAN (Paylaşımı için kendisine Teşekkür ediyoruz.)

Teşekkürler..
İndirdim ama daha yüklemeden eset antivirüs programı virüs olarak gördü ??​

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler..
İndirdim ama daha yüklemeden eset antivirüs programı virüs olarak gördü ??​

Virustotal tarama sonucu da 6 uygulama risk uyarısı veriyor. aşağıdaki resmi geliştiriciye gönderecem. Farkedip mesajı yazdığın için ayrıca teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Virustotal tarama sonucu da 6 uygulama risk uyarısı veriyor. aşağıdaki resmi geliştiriciye gönderecem. Farkedip mesajı yazdığın için ayrıca teşekkür ederim.

Oha o ne öyle baya virüs varmış, iyiki eset'i tam sürüm kullanıyom, Bu iyi oldu.
Bende teşekkür ederim istenilen programdı neyse virüsten temizlenince kullanırız..

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Oha o ne öyle baya virüs varmış, iyiki eset'i tam sürüm kullanıyom, Bu iyi oldu.
Bende teşekkür ederim istenilen programdı neyse virüsten temizlenince kullanırız..

Telefonda normalde antivirüs kullanmıyorum. Sen yazmasaydın belkide kimse farketmeyecekti. Yüklemiştim ama zaten kullanmıyorum.

Mesajı da gönderdim kendisine ilgilenip kısa sürede üst sürümü çıkaracağını düşünüyorum.

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Genel Özellikleri:
  • Zip dosya yöneticisi,​
  • apk imzalama,​
Yenilikler

şeklindededir.

Dün 4 antivirüs programını burdaki dosya ile test ettim. Eset dosya indiği gibi ekrana uyarı getiriyo..
Kaspersky dosyayı taradığım halde virüs ü görmüyo.
Norton buda aynı tarıyom görmüyo.
Dr.wep aynısı oldu görmedi.
Kafama takılan, bu virüs ise,
diğer 3 antivirüs programı bunu neden virüs olarak görmüyo ? :)

Son düzenleme:
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Dün 4 antivirüs programını burdaki dosya ile test ettim. Eset dosya indiği gibi ekrana uyarı getiriyo..

Yani uygulamanın virüslü olmasını gösteren neden nedir? doğrusu bilemiyorum.

Merak üzerine eset indirip telefonda taramayı bugün yaptım, bittorrent, utorrent, App Cloner ve daha ismini unuttuğum bir çok uygulamayı virüslü olarak gördü. Bende şaşırdım. Yani eset'i kötülemek gibi olmasın ama, doğrusu eset antivirüsün pek güvenli olduğu konusunda şüphelerim vardır. Zaten bilgisayarda eset kullanan, pek bir verim almadığını görecektir.

Bir örnek vermem gerekirse; Diyelimki bir uygulamayı bir yerden full olarak indirdiniz ve içinde *****, ****** veya patch dosyası vardır. Kaspersky bunu büyük ihtimalle görmeyecek ve pas geçecektir. Yüksek risk veya gerçek bir virüs değilse bulmaz. ama eset olursa büyük ihtimalle hemen bulur. Çünkü illegal olduğu için bulur. Bu anti virüslerden birisi bulduğu halde diğeri neden bulmuyor diye kendi kendime sorduğum zaman. uygulamayı yapanların mantığı, bulunmasını istekleri nesnelerde ön plana çıkıyor diyebilirim.

Onun için Kaspersky öneririm. Yinede karar sizindir. Çünkü siz kullanacağınız için sorumluluk size aittir. Buna rağmen geliştiriciye mail gönderdim. ileriki sürümde ne çıkar bilemem.

Kolay gelsin.

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Yani uygulamanın virüslü olmasını gösteren neden nedir? doğrusu bilemiyorum.

Merak üzerine eset indirip telefonda taramayı bugün yaptım, bittorrent, utorrent, App Cloner ve daha ismini unuttuğum bir çok uygulamayı virüslü olarak gördü. Bende şaşırdım. Yani eset'i kötülemek gibi olmasın ama, doğrusu eset antivirüsün pek güvenli olduğu konusunda şüphelerim vardır. Zaten bilgisayarda eset kullanan, pek bir verim almadığını görecektir.

Bir örnek vermem gerekirse; Diyelimki bir uygulamayı bir yerden fu ll olarak indirdiniz ve içinde cra ck, key gen veya patch dosyası vardır. Kaspersky bunu büyük ihtimalle görmeyecek ve pas geçecektir. Yüksek risk veya gerçek bir virüs değilse bulmaz. ama eset olursa büyük ihtimalle hemen bulur. Çünkü illegal olduğu için bulur. Bu anti virüslerden birisi bulduğu halde diğeri neden bulmuyor diye kendi kendime sorduğum zaman. uygulamayı yapanların mantığı, bulunmasını istekleri nesnelerde ön plana çıkıyor diyebilirim.

Onun için Kaspersky öneririm. Yinede karar sizindir. Çünkü siz kullanacağınız için sorumluluk size aittir. Buna rağmen geliştiriciye mail gönderdim. ileriki sürümde ne çıkar bilemem.

Kolay gelsin.

Açıklama için teşekkür ederim..
Eset i kullandığıma bakmayın, bende kaspersky dan yanayım. Zaten dünyanın 1 numaralı en iyi antivirüs programı kaspersky,
Geçen chip dergisinde gördüm. mobil Chrome 55'teydi galiba gizlilik veya güvenlik açığı varmış, google'ye bildirmişler.

...Musa.Şen...

Üye
Eğer uygulama iyi fudlandıysa cirusun diyer uygulamalara ulaşması 1 haftayı bulur

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Genel Özellikleri:
  • Zip dosya yöneticisi,​
  • apk imzalama,​
Yenilikler

şeklindededir.

Yeni versiyon çıkarmadılar mı ?
Şimdi indirdim, Virüs hala duruyo ??

Son düzenleme:
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Bende kurulu ve kullanıyorum, şuana kadar hiçbir yan etkisini görmedim.
Telefonda virüs programları telefon için hantallıktan öteye gitmez, çünkü Android sisteminde virüs yoktur sadece kaynak kodları değiştirilirse virüs programı bunları virüs olarak algılar. Bu bilgisayarlar içinde geçerlidir. Kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.

HTC 10 cihazımdan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut ve Muhammed CR7

Üst Alt