ApkModifier v3.3.2 Türkçe (Yeni Nesil Apk Editörünüz Hadi Hayırlı Olsun)

Sponsorlu Bağlantılar

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Paylaşım ve yardımın için çok teşekkür ederim. :tşk:

Videoyu ve Anlatım metnini ilk sayfaya ekleyebilirsin..

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

HTC 10 cihazımdan gönderildi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi

Eklendi.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Apk Modifier V1.6.3
Bu sürümdeki yenilikler
1. Google çeviri hızı optimize edildi
2. 35 çeşit dil çeviri desteği eklendi
3. Kullanılmayan özel çeviri hesabı sorunu düzeltmesi
4. Paket hacmi azaltıldı

Ekli dosyalar

• Beğen
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Apk Modifier V1.6.3
Bu sürümdeki yenilikler
1. Google çeviri hızı optimize edildi
2. 35 çeşit dil çeviri desteği eklendi
3. Kullanılmayan özel çeviri hesabı sorunu düzeltmesi
4. Paket hacmi azaltıldı

Sanırım beraber güncelledik. :gul:

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Apk Modifier 1.6.4

İlk birkaç bayt olarak sıkıştırılmış ve karartılmış görünüm yerine, dosyanın son ekine bağlı olarak görüntü veya xml formatında olup olmadığını belirleme eklendi.
Kaynaklar karışık olsa da, küçük resim önizlemelerini ve xml düzenlemelerini görüntüleyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Apk Modifier 1.6.7
Bu sürümdeki yenilikler:
1. Yazılım boyutu yaklaşık 50KB tekrar azaltıldı (amacımız; küçük ve güçlü bir apk düzenlemearacı oluşturmak)
2. Karışık algoritma olan res kaynakları güçlendirildi
3. (OOM) durum bellek taşması ile büyük resmi görünürlüğü giderildi

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Buhara15 ve Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncelledi, son sürüm, eklenti olarak birinci mesaja eklendi.

wrongroad

Üye
Yapımcı ile irtibata geçebilir misin? Uygulamanın 1.2 versiyonunda dosyayı açıyorum 72 sayfa sonraki sürümlerde açıyorun 62 sayfa ve 1.2 dw göründüğü hald2 görünmeyen kelimeler var. Apkcrack de 72 sayfa görüyo. Ve tam görüyo.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Bu yazdıklarınızı bende farkettim, çevirmekten olduğun bir uygulamayı başka bir editör ile (MT Manager ile) kontrol ettiğimde Google hizmet şartları, Google Play hizmetleri şartları ve yükümlülükleri ile ilgili pekçok çevirisi yapılmamış alanlar gördüm. Ayrıca; bazı kelimeler uzunsa, devamını algılamamış olarak (çevrilmedi olarak) gördüm.
Apk Modifier ile çeviriyi yapın, başka bir editörler de kontrol etmenizde fayda var.

• Beğen
Tepkiler: wrongroad

wrongroad

Üye
Yapımcıya iletmek lazım bunu.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Bab-ı Umut arkadaşımız bu editör ile ilgili eksiklikleri yapımcısına iletmiştir, bu ve benzer eksik gördüklerimizi de ileteceğinden emin olabilirsiniz.

• Beğen
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Yapımcı ile irtibata geçebilir misin? Uygulamanın 1.2 versiyonunda dosyayı açıyorum 72 sayfa sonraki sürümlerde açıyorun 62 sayfa ve 1.2 dw göründüğü hald2 görünmeyen kelimeler var. Apkcrack de 72 sayfa görüyo. Ve tam görüyo.

Karşılaştığın hatayı ilettim kendisine. Ayrıca benim de karşılaştığım en son sürümünde sözlükten çeviri esnasında uygulama hata verip kapanıyor. Onu da ilettim.

Sanırım bu uygulama için biraz sabretmek gerekecek. Çünkü stabil ve kullanılabilir hale gelmesi için biraz zaman lazım. En son sözlükten çevir seçeneği kullanılırken, uygulamanın sözlüğünde olan kelimeleri eklemiyordu. Onu ilettiğim zaman, geliştirici haberim var. Fırsat buldukça ilgileniyorum şeklinde cevap yazmıştı bana.

• Beğen
Tepkiler: wrongroad
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama güncelleştirildi, yeni sürüm eklendi. Önceki sürümlerde sorun yaşayanlar, bu yeni sürümü denesin.

NOT: Eski sürümü kaldırmadan önce oluşturduğunuz sözlük dosyasının yedeğini almayı unutmayın.

• Beğen
Tepkiler: AKDELİKAN
Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
teşekkürler

Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
az önce denedim bir uygulamayı tr yapmak için uygulamayı kurarken yüklenemedi diye bir hata aldım .

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: mexbeyn42

Üst Alt