Apk Türkçeleştirme ve Düzenleme - ( Telefon ile)

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
test edilen cihazlara general moblle e tab 4 ekle. Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut ve AKDELİKAN

asidelikanlı

Üye
bu program sadece Türkçe leştirme mi yapıyor acaba? arka plan rengini değitirebilirmiyiz?

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi

asidelikanlı

Üye
Evet sadece Türkçeleştirme, simge değiştirme,uygulama adlandırma, uygulama yükleme yapabilir..

peki üstat elimde bi program var ben bunun arka plan rengini nasıl değiştirtebilirim bi fikrin varmı acaba?

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
peki üstat elimde bi program var ben bunun arka plan rengini nasıl değiştirtebilirim bi fikrin varmı acaba?
Proğramın adı nedir?
programın simgesi veya proğramla ilgili bir arkaplan resmi değiştirmek istiyorsan, apk aç /res/drawable-hdpi, drawable-mdpi, drawable-xhdpi ve drawable-xxhdpi klasörlerinden değişitrebilirsin.[ilk sayfada anlatılmaktadır]

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
S 5 mini de ayarlar ve çeviri menüsü görünmüyor, sadece dosya yolu ve dosya seçimleri görünür durumda.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Samsung Galaxy S4 GT-I9505 sorunsuz çalışıyor. denenen telefonlar listesine eklenebilir.

Bu arada Samsung Note 3 cihazda deneyen varmı, çünkü yakında note 3 alıyorum.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
S 5 mini de ayarlar ve çeviri menüsü görünmüyor, sadece dosya yolu ve dosya seçimleri görünür durumda.
Hocam Galaksi S4minide denemiştim ama S5 minide deneme şansım olmadığı için neden eksik bölümler gözüküyor bilemem, eksik indirme olabilirmi?
Dediğiniz bu sorun demo sürümünde ve ingilizce sürümünde oluyordu..

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Hocam Galaksi S4minide denemiştim ama S5 minide deneme şansım olmadığı için neden eksik bölümler gözüküyor bilemem, eksik indirme olabilirmi?
Dediğiniz bu sorun demo sürümünde ve ingilizce sürümünde oluyordu..
Her iki indirmeyide kullandım, eklentiyi de denedim, upload ettiğin linki de denedim. Bende anlamadım s4 te çalışan uygulama s5 te çalışmıyor, bi terslik var ama bulmaya çalışacağım. Sorunu çözersem burdan belirtirim, keyifli forumlar.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Her iki indirmeyide kullandım, eklentiyi de denedim, upload ettiğin linki de denedim. Bende anlamadım s4 te çalışan uygulama s5 te çalışmıyor, bi terslik var ama bulmaya çalışacağım. Sorunu çözersem burdan belirtirim, keyifli forumlar.

Bence geliştiricinin uygulamayı güncelleme vakti gelmiştir. :oke:
Daha almadan bir arkadaşın telefonunda test etme imkanı buldum.

Samsung Note 3 SM-N9000Q

denendi, sorunsuz çalışıyor. Test edilen modeller listesine eklenebilir.

• Beğen
Tepkiler: AKDELİKAN
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
Bence geliştiricinin uygulamayı güncelleme vakti gelmiştir. :oke:
Daha almadan bir arkadaşın telefonunda test etme imkanı buldum.

Samsung Note 3 SM-N9000Q

denendi, sorunsuz çalışıyor. Test edilen modeller listesine eklenebilir.
Casper Via v8 ve Samsung Note 3 SM-N9000Q eklendi..

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Yarın akşam çok guzel bir crakle karşınızdayım biraz ipucu vereyim ahh leyla ahh :) cembaba sıra sende

• Beğen
Tepkiler: Reşwan
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
  • Beğen
Tepkiler: noss_bar

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
arkadaşlar apk editörün açmadığı dosyaları test düzenleyici ile açın

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
arkadaşlar apk editörün açmadığı dosyaları test düzenleyici ile açın

Bazı apk dosyaların resources dosyalarını açarken hata veriyor onu mu kastediyorsun Mansurcan kardeş, eğer o ise, test düzenleyiciden kasıt nedir ben tam anlamadım

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
svox tts yi düzenledim full

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
türkçe leyla

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
aranırken isim söyleme özelli metin belgelerini okuma özelliği

• Beğen

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Bazı apk dosyaların resources dosyalarını açarken hata veriyor onu mu kastediyorsun Mansurcan kardeş, eğer o ise, test düzenleyiciden kasıt nedir ben tam anlamadım
evet o dosyalardan bahsediyorum kardeşim onları düzenleyemediğimiz için metin düzenleyici ile açıp düzenleyebiliriz

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
test yayını ses dataları için sadece bir kereliğine internet gerekli yaklaşık 35 mb

Ekli dosyalar

• Beğen

Üst Alt