Apk Türkçeleştirme ve Düzenleme - ( Telefon ile)


cyberstrike

cyberstrike

Üye
Uygulamanın çalıştığı telefon modellerinin listesi devamlı güncelleniyor mu? Kendi telefon modelimi göremedim de o yüzden soruyorum. Son sürümü bugün test edebilirsem dönüş yapacağım.
 
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
this HTML class. Value is
Arkadaşlar mx player video oynatıcının işaretli yerlerdeki simgelerin rengini değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim
 
denizci35

denizci35

Üye
İzin isteme olayını nasıl çözeriz Türkçeleştirdim yani izinleri kaldıramıyorum
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt